Women’s tracksuits – choose a model for work at home

teplakova-suprava-damska

Home office štýlovo a pohodlne? Siahnite po teplákovke! Posledné roky sa nesú pod znakom „home office“. Obľúbené kostýmy a elegantné blúzky akosi prirodzene ustúpili do úzadia v prospech komfortu a ležérnosti. Ako pandémia zmenila vnímanie módy? Do popredia sa k obľúbeným prvkom ženského šatníka dostali dámske teplákové súpravy. Nositeľné sú ako v komplete, tak aj separé. Prenikli do ženských šatníkov a sformovali novú vlnu uvoľneného štýlu so zachovaním maximálneho pohodlia. Viete, podľa čoho si vybrať tú správnu teplákovú súpravu na doma? Ukážeme vám, na čo sa zamerať.

HOME OFFICE – maximálny komfort aj štýl?

Práca z domu, ako všetci vieme, nevyžaduje žiaden dress-code a zamestnancom dopriala absolútnu voľnosť v tomto smere. Aj vás pobaví ráno myšlienka na home office – nahodiť sa do práce? Ak ste celé dni doma a prevažnú väčšinu dňa strávite za počítačom, je pochopiteľné, že na nejaký styling ani len nepomyslíte. Možno ste zvyknuté hodiť na seba iba tričko, tepláky či dokonca pyžamo. To ale neznamená, že sa nemôžete cítiť pohodlne a zároveň štýlovo. Práve z tohto dôvodu zažívajú markantný návrat dámske teplákové súpravy. Sú skvelou voľbou (nielen) na domáce nosenie a budete sa v nich cítiť ako v bavlnke. Doprajte si vytúžené pohodlie aj štýlovosť s teplákovou súpravou v hlavnej úlohe:

https://bolf.sk/slo_m_Damska-moda_Damske-teplakove-sportove-supravy-11413.html

Aké kritéria zohľadniť?

Obrovskou výhodou tohto typu oblečenia je jeho univerzálnosť a funkčnosť. Nemusíte sa zbytočne zdržiavať pred skriňou ani rozmýšľať, ako teplákovku skombinujete s iným kúskom oblečenia. Celý outfit totiž máte vyskladaný v jedinom kroku. Výber tej správnej teplákovej súpravy nie je žiadna veda. Je tu však zopár bodov, ktoré by ste mali vziať do úvahy ešte pred kúpou.

Strih a správna veľkosť 

Jednou z prvých vecí, na aké by ste sa mali zamerať pri výbere teplákovej súpravy, je jej veľkosť a strih. Veľmi vypasované a tesné strihy asi nebudú to pravé na pohodlné domáce nosenie, v ktorom by ste sa cítili dobre. Teplákové súpravy majú svoje pozitíva aj v tom, že nemusia sedieť presne na číslo a častokrát je žiadúca práve mierne oversize veľkosť. Dokonca najčastejšie sa stretávame s veľkosťou UNI. Zvážte preto, či chcete voľnejšiu alternatívu, s možnosťou vrstvenia oblečenia. Ak nosíte k teplákom vždy tričko alebo top s dlhým rukávom, je to jasný signál, že je potrebné zvoliť o čosi voľnejší kúsok. Hitom sezóny sú velúrové priliehavejšie súpravy, ktoré pôsobia o čosi elegantnejšie ale aj voľné basic súpravy s kapucňou pre vyslovene ležérny štýl. Veľmi obľúbenými sa stali aj súpravy s crop topom, ktoré dajú viac vyniknúť postave.

Materiál a kvalita 

Pri kúpe dámskej teplákovej súpravy si nastavte budget a zainvestujte do kvalitnejšieho kúsku, ktorý vám vydrží roky. Predsa očakávate nielen funkčnosť ale aj trvácnosť. Ak ju máte vynosiť dennodenne, tak je dôležité, aby nestratila tvar po prvom praní a zachovala si farbu. Dnes sú dostupné možnosti za rozumné ceny a kvalita nemusí automaticky znamenať vysokú cenu. Skúste sa poobzerať po nejakom z dostupných materiálov, ako je velúr, bavlna či polyester. Merať kvalitu na základe použiteľnosti, funkčnosti a životnosti je pomerne náročné, ale nie nemožné. Chce to len čas, aby ste našli pre seba to, čo vám bude vyhovovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *