Uprataná spálňa: originálne šatníkové skrine

satnikova-skrina

Pokiaľ hovoríme o poriadku a organizovanosti v spálni, najväčšiu pozornosť by sme mali venovať šatníkovým skriniam. Vojde sa do nich najviac, potrebujeme ich všetci a je ich všade plno. Vstavané skrine šetria priestor a majú nesporné výhody. Ale my vám chceme predstaviť skrine, ktoré sú tak trochu iné, a napriek tomu skvelé.

Skriňa ako galéria

Presklená skriňa je pre tých, ktorí milujú svoje šaty tak, že by mohli trpieť predstavou, že ich chvíľu neuvidia. Ak máte veľký priestor a máte miesto na takú dizajnovú lahôdku, určite neváhajte a bežte si pre ňu. Priestor nezaplní a na oblečenie sa nepráši. Len na krásne šaty.

sklenena-skrina
Sklenená skriňa

Nechajte ich dýchať

Otvorená stena so závesnými systémami s množstvom políc a poličiek je nádherná, keď je vyrobená kvalitne a z kvalitného materiálu s citom pre detail. Ak takú nájdete, budete mať doma subtílne riešenie, vyvetrané oblečenie a dokonalý prehľad o tom, čo ráno na seba.

Zásuvky na drobnosti

Do podobného systému je nevyhnutné zakomponovať zásuvkové diely. Ponožky, bielizeň, šály alebo šatky si zaslúžia priestor, v ktorom ich nemusíte nijako opatrne porovnávať a stohovať. Nechajte ich ležať, budú v zásuvke a nikto na ne neuvidí.

stojan-a-saty
Stojan na šaty

Rýchle riešenie

Nemý sluha je príznačný názov pre stojan, ktorý unesie všetko vaše narýchlo a možno trošku neporiadne odhodené oblečenie. Nič nepovie, keď sa budete po bujarom večierku chystať do postele a len tak mu zveríte svoje večierkové šatstvo. Našťastie je nemý.

Zavrieť a odjazd

Predstavte si skriňu s poličkami a vešiakmi z krásneho masívneho dreva, ktorá sa najlepšie cíti otvorená. Má veselé farebné zásuvky a veľa praktických vešiakov. Ak vám bude pripadať príliš pojašená, jednoducho ju zavrite a ako veľký kufor schováte k stene.

satnikova-skrina
Šatníková skriňa

Na jeden ťah

Predná strana skrine môže byť vyriešená podstatne kreatívnejším spôsobom ako obvykle. Konštrukčným i estetickým prvkom je látka. Tá jednak mnohokrát veľký skriňový blok maskuje a tiež z neho robí subtílnejší prvok. Látka sa pohybuje po koľajnici a je po krajoch upevnená magnetickým záverom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *