Matrac 140×200 je novým členom našej rodiny

matrac

Správny matrac je enormne dôležitou súčasťou každej postele. Trávite na nej každý deň nemalý počet hodín. Pre pohodlný a pokojný spánok je nesmierne dôležité, aby ste vybrali ten správny matrac, ktorý vám bude vyhovovať vo všetkých ohľadoch.

Matrac 140×200 bezhranične milujeme

Matrac 140×200 sa veľmi rýchlo stal novým členom našej početnej rodiny a všetci ho tiež bezhranične milujeme. Ešte aby nie, keď je matrac vyrobený z pamäťovej peny a dokonale sa prispôsobí anatómii ľudského tela, a to v akejkoľvek spánkovej polohe. Kto by si neželal sa skvele vyspať, nie je tomu tak? Ja sama som s manželom dlhú dobu trpela bolesťou chrbta a nepoznala som jasnú príčinu nášho trápenia. Vďaka tomu som večer nemohla spať a ráno som bola nielen bez energie, ale som bola aj veľmi podráždená a na všetkých členov svojej rodiny som iba „štekala“. Ešteže je týmto dňom už nadobro koniec. Od tej chvíle, čo máme doma tieto pohodlné nové matrace, si totiž nepamätám deň, keby som sa neprebudila úplne oddýchnutá a plná energie a nabitá pozitívnou náladou, ktorej som dlhú dobu tak nemala.

...

Matrac 160×200 naše deti milujú

Matrac 160×200 som nedávno zaobstarala aj svojim deťom do ich detských izieb. Jurko a Ferko ich milujú od prvej chvíle. Aj keď obaja nepatria medzi príliš veľkých spachtošov, od chvíle, čo majú nové matrace, je všetko úplne inak. Jurko často vstane až okolo neskorého dopoludnia a Ferko zase často zabudne vstať do školy aj napriek tomu, že mu asi osemkrát zvoní budík. A to bol Ferko dlhú dobu ranné vtáča. Je teda vidieť, že sa im na nových matracoch spí úplne kráľovsky a za to som ja osobne veľmi rada.

Matrac 180×200 sa rodičom páčil hneď od začiatku

Matrac 180×200 zase našiel uplatnenie u mojich rodičov, ktorých som veľmi dlhý čas musela prehovárať ku kúpe nového matraca. Mamička sa totiž za žiadnu cenu nechcela rozlúčiť s matracom, ktorý si ešte ja pamätám zo svojho detstva. Tvrdila mi totiž, že kvalitnejší matrac už nemôžem zohnať a dlhú dobu verila tomu, že lepšie matrace ako tie, ktoré sa predávali za jej mladosti, snáď ani nemôžu existovať. Našťastie zmenila názor ihneď potom, čo na svojom novom matraci strávila svoju prvú noc. Rovnako tak, ako otecko, je z nej aj ona nadšená a nemôže si ju vynachváliť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *