Najpredávanejšie sedacie súpravy

Sedacie súpravy

Túžite po novej sedacej súprave, ale nemôžete sa rozhodnú akú? Prinášame Vám výber najpredávanejších sedacích súprav. Všetky sedacie súpravy sú vyberané za podmienok najvyššej kvality aj najlepšieho materiálového spracovania. 

Najpredávanejšie sedacie súpravy

Rohové sedačkyrohova-sedacia-supravaviac-informacii

Sedačky v tvare U

sedacia-suprava-v-tvare-U
viac-informacii

Sedacie zostavy

sedacia-zostava
viac-informacii

Sedačky na mieru

sedacie-supravy-na-mieru
viac-informacii

Kožené sedačky

kozena-sedacia-suprava
viac-informacii

Leňošky

lenoska
viac-informacii

Rozkladacie sedačky

rozkladacia-sedacia-suprava
viac-informacii

Pohovky a gauče

pohovka
viac-informacii

Sedacie súpravy s úložným priestorom

sedacia-suprava-s-uloznym-priestorom
viac-informacii

Náš tip

Pohovka CLOE 2 – od 215€ – viac informácií TU

Čalúnená pohovka ALMARA od 223€ – viac informácií TU

Rohová rozkladacia sedačka WELTA od 329€ – viac informácií TU 

Rohová sedacia súprava DESIGNIA od 352€ – viac informácií TU 

Rohová rozkladacia sedačka PAMELA od 445€ – viac informácií TU 

Ako vybrať sedaciu súpravu

Sedacia súprava býva často dominantným prvkom celého interiéru. Pri zariaďovaní obývacej izby či kancelárie sa väčšinou potom pozastavíme práve nad jej výberom. Mala by spĺňať svoj účel, esteticky ladiť nielen k nábytku a v neposlednom rade musíme vziať do úvahy jej vzhľad aj cenu. Poradíme vám, ako si vybrať nielen peknú, ale aj funkčnú sedačku v jednoduchých 4 krokoch.

K čomu bude slúžiť

Na pohodlné sedenie sú vhodnejšie nižšie a mäkšie sedačky, na jednanie v kancelárii sa naopak hodia tvrdšie a vyššie sedačky, z ktorých sa lepšie vstáva. Mali by ste si tiež rozmyslieť, či na nej bude niekto denne spať a či chcete využiť úložné priestory.

Dva-krát meraj a raz rež

Dôležité je poznať rozmery sedačky a zvážiť priestorové možnosti, aby ste zistili, či sa do danej miestnosti sedačka skutočne pohodlne zmestí. Okolo sedačky by mal zostať dostatočný priestor, aby vám neprekážala.

Nepodceňujte voľbu poťahového materiálu

Ďalším faktorom pri výbere novej sedačky je celkový dojem, o ktorom rozhoduje poťah. Najviac v kurze sú jednofarebné teplé farby, ktoré ľahko ladia k nábytku. Jedná sa o odtiene šedej, hnedej, béžovej, menej časté sú potom červené, oranžové či modré. Odvážnejšie potom zvolí napríklad vzorovaný povrch celej sedačky, populárne sú kvetinové či geometrické tvary. Dôležité však je, aby sedacia súprava bola farebne zladená s interiérom.

Kvalitná konštrukcia a jednoduchá manipulácia

Sedačky s najpevnejšou konštrukciou sú vhodné aj na každodenné spanie. Ostatné sedacie súpravy nie sú určené na pravidelné spanie, ale mali by takto slúžiť ako mimoriadne riešenie, napr. pri návšteve. Pri rozkladacích sedačkách voľte takú, ktorá sa dá rozložiť ľahko a bez ťažkostí. Vďaka tomu mechanika sedačky dlho vydrží. Rozloženie by nemalo zabrať viac ako jednu minútu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *