Najpredávanejšie vysávače

vysavace

Túžite po novom vysávači, ale nemôžete sa rozhodnú aký? Prinášame Vám výber najpredávanejších vysávačov. Všetky vysávače sú vyberané za podmienok najvyššej kvality. Výsledkom bude dokonale čistá podlaha bez jedinej smietky a samozrejme vaša spokojnosť.

Najpredávanejšie sedacie súpravy

Vreckové vysávače
vreckovy-vysavacviac-informacii

Bezvreckové vysávače
bezvreckovy-vysavacviac-informacii

Robotické vysávače
roboticky-vysavacviac-informacii

Priemyselné vysávače
priemyselny-vysavacviac-informacii

Tyčové vysávače
tycovy-vysavacviac-informacii

Ručné vysávače
rucny-vysavacviac-informacii

Parné vysávače
parny-vysavacviac-informacii

Vysávače pre alergikov
vysavac-pre-alergikovviac-informacii

Náš tip

BRAVO B4521oranžový od 45€ – viac informácií TU

Rovus STORM VAC V3 od 49€ – viac informácií TU

Concept VP8091 od 64€ – viac informácií TU

Eta 0500 90010 od 69€ – viac informácií TU

Bosch BHN 16L od 70€ – viac informácií TU

Ako vybrať vysávač

Pred nákupom by sme si ale mali ujasniť niekoľko vecí:

1. akú veľkú plochu budeme vysávať (iné požiadavky má majiteľ garsónky, iné rodina žijúca v rodinnom dome)

2. aké povrchy budeme vysávať (vysávam iba nahromadené chuchvalce prachu na plávajúcej podlahe či koberce po celom byte?)

3. ako často vysávame (stačí nám povysávať raz týždenne, alebo mám malé deti a štvornohého miláčika a vysávame prakticky denne?)

4. máme doma alergika? Po zvážení týchto základných otázok ešte len hľadáme ten správny vysávač.

Malý byt s tvrdými podlahami

Na podlahách sa Vám usadzujú chuchvalce prachu, ktoré potrebujete odstrániť.Ideálnym riešením je robotický vysávač a tyčový vysávač. Robotický vysávač je schopný zozbierať prach aj nečistoty z tvrdých podláh a kobercov s nízkym vlasom. Pracuje keď nie ste doma. Moderné tyčové vysávače sú väčšinou kombinované s malými ručnými vysávačmi a pomaly odrastajú z ich predošlej nevýhody slabého výkonu a malej výdrže batérií.

Veľký byt s kombináciou tvrdých podláh, kobercov

Doma je Vás viac, byt je v neustálej permanencii. Máte koberce aj tvrdé podlahy, domáceho maznáčika. Ideálnym riešením je vreckový, bezvreckový a viacúčelový vysávač. Moderné vreckové vysávače sú vybavené výkonnými a ekologickými motormi umožňujúcimi využiť vysoký sací výkon v kombinácii s viacstupňovou kvalitnou filtráciou. Pred nákupom bezvreckového vysávača si zistite cenu a dostupnosť filtrov, aby ste neboli nemilo prekvapení. Nie vždy to, že nemusíte kupovať sáčky znamená, že ušetríte. Väčšinou viacúčelové vysávače umožňujúce ako klasické vysávanie do vrecka, tak vysávanie bez neho – napríklad odsávať vodu či hrubé nečistoty. Niektoré sú vybavené aj šampónovacou hubicou na hĺbkové čistenie kobercov či čalúneného nábytku mokrou cestou.

Rodinný dom

Viac izieb, často vo viacerých podlažiach s rôznymi typmi povrchov. Odporúčame variantu kvalitného suchého či viacúčelového vysávača. Zvážte ale aj ich váhu, pokiaľ budete vysávať vo viacerých podlažiach. Centrálny vysávač je veľmi zaujímavý variant, pokiaľ ho zvážite pred stavbou či rekonštrukciou domu. Najväčšou devízou centrálneho vysávača je odvedenie vysávaného vzduchu mimo vysávanú miestnosť.

Odporúčanie na záver

Odporúčame Vám kupovať vysávače renomovaných značiek zastúpených v SR, ktoré Vám sú schopné zaistiť všetok servis a podporu. Zistite si dostupnosť sáčkov a filtrov, vrátane ich ceny a už pri nákupe si ich prikúpte. Ušetríte si tak množstvo starostí a neočakávaných výdavkov v budúcnosti. Pokiaľ Vám predajca nie je schopný tento tovar zaistiť pri predaji vysávača, pravdepodobne ich nedodá ani neskôr…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *