Najpredávanejšie chladničky

chladnicky

Túžite po novej chladničke, ale nemôžete sa rozhodnú akú? Vyberať spotrebný tovar nie je vždy jednoduché. Na trhu je mnohokrát široká ponuka a vy ste tak nútení prechádzať desiatky modelov, porovnávať ich parametre a nakoniec si jeden vybrať. Prinášame Vám výber najpredávanejších chladničiek. Všetky chladničky sú vyberané za podmienok najvyššej kvality. 

Najpredávanejšie chladničky

Jednodverové chladničky

jednodverova-chladnickaviac-informacii

Kombinované chladničky

kombinovana-chladnickaviac-informacii

Mini chladničky

mini-chladnickaviac-informacii

Americké chladničky

americka-chladnicka viac-informacii

Retro chladničky

retro-chladnickaviac-informacii

SMART chladničky

smart-chladnickaviac-informacii

Autochladničky

autochladnickaviac-informacii

Náš tip

CANDY CFM 14504SN od 284€ – viac informácií TU

BEKO CSA270K30XPN od 319€ – viac informácií TU

VIVAX CF-260 LF W od 359€ – viac informácií TU

GORENJE RK6192EW4 od 359€ – viac informácií TU

WHIRLPOOL W5 911E W 1 od 372€ – viac informácií TU

Ako vybrať chladničku

Chladnička je dominantou kuchyne, do ktorej pozeráme v prípade veľkého hladu, ale aj keď máme chuť len na niečo malé. Potrebujete si vybrať novú chladničku, ale neviete, podľa akých parametrov vyberať? Poradíme vám!

Veľkosť

Orientovať sa podľa počtu osôb vo vašej domácnosti je jednou z možností, ako vybrať chladničku. Všeobecne sa pre jedného človeka odporúča chladnička s objemom 60 litrov a mrazničkou 25 litrov. Pre štvorčlennú rodinu je teda optimálna chladnička s objemom 240 l chladiacej časti a 100 l mraziacej časti. Všetko ale tiež záleží na tom, aký veľkí ste jedáci. Ďalším kritériom pre voľbu chladničky je miesto v kuchyni, kam budete chladničku umiestňovať. Zmerajte aj šírku dverí, aby ste chladničku domov vôbec dostali.

Správny typ

Tiež ste si vždy chceli splniť sen o veľkej americkej chladničke? Pokiaľ to dovoľujú rozmery vašej kuchyne a skutočne ju využijete, tak prečo nie? Americké chladničky sú krásne na pohľad a majú mnoho vychytávok vrátane filtrácie vody. Pokiaľ ale takú chladničku nevyhľadávate, určite si kúpte aspoň chladničku kombinovanú s mrazničkou v spodnej časti chladničky, aby ste bežné potraviny mali v úrovni očí. Vybrať si môžete aj chladničku s iba chladiacou časťou, tá sa ale hodí najmä v prípadoch, keď máte doma ešte samostatnú mrazničku.

Benefity

Máte už jasno, akú veľkú chladničku potrebujete aj aký typ, ale stále váhate? Potom sa zamerajte na ďalšie benefity a vychytávky, ktoré mnohé chladničky ponúkajú. Medzi ne patrí napríklad funkcia No Frost, vďaka ktorej sa nebude tvoriť námraza, antibakteriálna ochrana, špeciálny šuplík na dlhšie čerstvé suroviny, funkcia automatického odmrazovania, možnosť vymeniť stranu dverí alebo filtráciu vody. Pokiaľ stále nemáte jasnú predstavu, môžete sa porozhliadnuť a opýtať medzi svojimi známymi. Aj pri výbere chladničky platí známe príslovie „Dvakrát meraj, raz rež“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *