Ktorý nábytok by vám nemal v kúpeľni chýbať?

kupelnovy-nabytok

Či už máte kúpeľňu malú alebo veľkú, sú typy nábytku, ktoré sú do kúpeľne ako stvorené. Veľmi nám pomôže s riešením úložných priestorov, je pekný a funkčný. Je len na vás, akú farbu zvolíte. Mali by ste ale vyberať s ohľadom na presvetlenie a veľkosť kúpeľne. Do priestoru bez okna je lepšie voliť svetlý nábytok, rovnako aj do menších kúpeľní. U väčších je to úplne na vás.

Krásne a praktické kúpeľňové skrinky s umývadlom

Pokiaľ si vyberiete kúpeľňovú skrinku s umývadlom, získate kus nábytku, ktorý bude presne zhotovený na mieru tak, aby umývadlo dokonale „sedelo“ pod skrinku. Skrinka nielenže ukryje uteráky, drogériu, čistiace prostriedky a ďalšie predmety, ktoré chcete mať v kúpeľni, ale aj skvele skryje odpad od umývadla. Nikde nič po bokoch nebude presahovať, skrinka zaberá miesto iba podľa rozmerov umývadla.

...

Všetko naraz v rovnakom dekore

Všetok nábytok do kúpeľne naraz môžete kúpiť s pomocou kúpeľňovej zostavy. Väčšina z nich obsahuje umývadlo so skrinkou, zrkadlo, dve menšie a jednu alebo dve väčšie skrinky. Pôsobí veľmi pekne, keď sa umiestni celá kúpeľňová zostava na jednu stenu. Avšak pokiaľ toľko priestoru nemáte, skrinky je možné umiestniť tak, aby vám do kúpeľne zmestili a splnili účel, teda zaistili dostatok úložného priestoru.

Regály vzdušné a páčivé

Veľmi praktické sú aj regály do kúpeľne, ktoré môžete kúpiť v mnohých materiáloch. Moderný je bambus, ktorý sa skvele kombinuje s mnohými farbami obkladu. Pokiaľ hľadáte moderný prvok, môže vám vyhovovať skôr regál z chrómu. Pôsobí čistým dojmom, a pokiaľ máte v kúpeľni iné kovové prvky, alebo napríklad kovové profily, ktoré zakončujú obklad, bude s kúpeľňou skvele ladiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *