Vianočné dekorácie do bytu za menej ako 20€. Tie musíte mať!

vianocne-dekoracie

Hľadáte krásne vianočné dekorácie, ktoré vás nebudú stáť celú výplatu? Už nemusíte, našli sme ich za vás. Pozrite.

Neviete vybrať darček? Vyberte si jeden z našich tipov pre svojich blízkych alebo len pre seba TU

Vianočný obrus

K Vianociam neodmysliteľne patrí slávnostne prestretý stôl. Bez obrusu vo vianočných farbách sa rozhodne nezaobídete. Vyberte si vianočný obrus bavlnený alebo teflónový. Ten teflónový má jednu veľkú výhodu. Ľahko sa utiera a nevadí, keď vám naň spadne kúsok jedla alebo sa naň rozleje pohár vína.

vianocny-obrus
Vianočný obrus

Vianočný behúň

Nie ste priaznivci veľkých dekorácií? Vianočný behúň pre vás bude to pravé. Ide o úzky pruh látky, ktorá sa tiahne cez celý stôl. Pod behúň s vianočnými vzormi umiestnite obrus v decentnej farbe alebo nechajte vyniknúť dosku stola.

vianocny-behun
Vianočný behúň

Vianočné prestieranie

Vianočné prestieranie stojí len pár eur a vyzerá na sviatočnom stole úplne skvele. Zbytočne to potom nepreháňajte s motívmi na obruse alebo behúni. Jednotlivé vzory by sa medzi sebou tĺkli. Vyskúšajte napríklad kárované prestieranie, ktoré vyzerá veľmi elegantne aj na čistej drevenej doske stola.

vianocne-prestieranie
Vianočné prestieranie

Vianočné utierky, zástery a chňapky

Do 20€ oblečiete do vianočného celú kuchyňu. Zaobstarajte si vianočnú utierku, zásteru alebo chňapku a zlaďte ju farebne s ostatnými doplnkami v miestnosti. Pri výzdobe sa držte jednoduchého pravidla. Jedna farba by mala byť dominantná, doplniť ju môžete ďalšími dvoma odtieňmi.

vianocna-zastera
Vianočná zástera

Vianočné dekoračné vankúšiky

Dekoračné vankúšiky zmenia náladu v celej miestnosti. Sú lacné a praktické. Vyberajte ich podľa ročného obdobia a vytvorte si zakaždým originálnu atmosféru. Veľmi dobre vyzerá kombinácia niekoľkých dekoračných vankúšikov vo vianočnej farbe doplnených o jeden vankúšik s vianočným vzorom.

vianocne-vankusiky
Vianočné vankúšiky

Vianočné prestieradlá

Vianočné bavlnené prestieradlá urobia z vašej spálne dizajnový klenot. Vyberte si pokojne výrazné prestieradlo s nápadnými vzormi. Čo napríklad červené s bielymi sobmi alebo zelené s hviezdičkami? Doplňte ho bielymi alebo béžovými obliečkami a voila! Originálna vianočná výzdoba je na svete.

Vianočné obliečky

Vianočné obliečky do 20€ asi nezoženiete, ale nevadí. Máme pre vás riešenie. Do vianočného povlečte len vankúše. Opäť buďte originálni. Vyskúšajte sobíky, stromčeky, hviezdičky alebo trblietky. Nebojte, pokiaľ zvyšok obliečok necháte v neutrálnych farbách, gýčová výzdoba vám nehrozí.

vianocne-obliecky
Vianočné obliečky

Všetok vianočný bytový textil vám ponúka internetový obchod 4home.sk. Prajeme vám príjemné zdobenie bytu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.