Tipy na dekoratívne vianočné osvetlenie

vianocne-osvetlenie

Vianoce sa nám pomaly ale iste blížia a pokiaľ zháňate inšpiráciu a zaujímajú vás nové trendy v dekoratívnom vianočnom osvetlení, potom je tento článok práve pre vás. Nájdete tu niekoľko tipov na zaujímavé vianočné dekorácie, ktoré môžete použiť na vytvorenie krásnej vianočnej atmosféry doma aj vonku.

Dekoratívne vianočné osvetlenie

Výrobcovia sa rok čo rok snažia prekvapiť svojich zákazníkov novými vychytávkami, a jednou z nich je práve SVIETIACI VIANOČNÝ STROM FAIRYBELL. Jeho prednosťou je patentovaný systém, ktorý zaručuje rýchle zostavenie do 30 minút. Jedná sa o pútavú vianočnú dekoráciu, ktorá nenechá vašu záhradu bez povšimnutia. Čím vyšší strom je, tým zaujímavejším sa stáva. Je vhodné ho použiť všade tam, kde je ťažké osvetliť existujúce stromy alebo tam, kde žiadne stromy nerastú.

vianocne-stromceky
Vianočné stromčeky

Ďalšou novinkou tohto roku je SVIETIACI VIANOČNÝ STROM FAIRYBELL NA DVERE. Je navrhnutý tak, aby padol na väčšinu dverí. Jeho nenápadná konštrukcia cez deň neruší. Večer sa stromček rozžiari desiatkami žiarivých LED svetielok, a keďže sa už čoskoro stmieva, bude vás každodenný príchod domov tešiť ešte o niečo viac.

Jednou z najrozšírenejších dekorácií sú svietiace LED REŤAZE NA BATÉRIE. Svoju obľúbenosť získali vďaka všestrannému použitiu a nepotrebnosti zapojenia do zásuvky. Najlepšie je kúpiť si LED reťaz na batérie s časovačom pre bezstarostnú prevádzku osvetlenia. K dispozícii sú klasické reťaze tak, ako ich poznáme, aj také dekoratívne napr. s hviezdičkami alebo vločkami. Pri aranžovaní sa medze nekladú. Skvele sa hodí na dekoratívne osvetlenie kvetináčov, malých kríkov a stromčekov, aj balkónov.

Krásnu interiérovú dekoráciu tvorí LED SVIEČKY NA BATÉRIE Z PRAVÉHO VOSKU s časovačom. Správne vybrané LED sviečky sú na nerozoznanie od tých pravých. LED žiarovka verne napodobňuje pohyb pravého plamienka. Môžete ich použiť do svietnikov, lucerien, na poličky, aj ako darček, ktorý zaručene poteší. Navyše si vďaka nim si užijete pohodovú atmosféru bez starostí nielen na Vianoce, ale aj po celý rok.

vianocne-darceky
Vianočné darčeky

LED vetvička bez lístia, krásu i svetlo zaistí. Na Vianoce na ňu môžete zavesiť sklenené ozdoby, na Veľkú noc zase maľované vajíčka atď. Svietiaca LED vetvička je vybavená časovačom a 36 LED v príjemnej teplej bielej farbe svetla.

K Vianociam neodmysliteľne patria aj rôzny ANJELY. Môžete si vybrať z malých keramických anjelikov, ktoré môžete zavesiť aj na svietiacu LED vetvu, keramických anjelikov s čajovou LED sviečkou, malých sklenených anjelikov aj tých veľkých s časovačom. Hodí sa ako klasická interiérová dekorácia aj ako milý darček, ktorý každého poteší. Aj tá najmenšia vianočná dekorácia prinesie do vášho domova veľa príjemnej vianočnej nálady.

Tip na žiarivú vianočnú dekoráciu

Budete potrebovať imelo a svietiacu LED reťaz na batérie podľa vlastného výberu. My sme použili svietiacu LED reťaz na batérie so zlatými kovovými lístočkami. Svietiacu LED reťaz iba prepletiete jednotlivými vetvičkami imela tak, aby nedošlo k jeho uvoľneniu. Behom okamihu tak máte vytvorenú krásnu vianočnú dekoráciu.

Tip na darček k Vianociam

Ako tip na vianočný darček pre vašich blízkych sme vybrali dekoratívnu interiérovú LED reťaz Bolette s bavlnenými guľami. K dostaniu je v dvoch farbách – Pure White a Nordic Nature. Každá bavlnená guľa je vlastnoručne vyrobená a osadená LED v hrejivej teplej bielej farbe. Navyše je reťaz balená v krásnom darčekovom balení.

Neviete vybrať darček? Vyberte si jeden z našich tipov pre svojich blízkych alebo len pre seba TU

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *