Moderný nábytok na terasu

moderny-nabytok

Vďaka technológiám a inováciám sa nábytok na terasu dramaticky vyvíjal, aby udržal krok s rastúcim trendom exteriérového bývania.

Terasový zariadenie znamenalo gril na drevené uhlie a niekoľko plastových stoličiek. Dnes je vonkajší priestor rozšírením nášho domu a zahŕňa sofistikovanejšie spotrebiče a moderné pohodlné zariadenie na terasu.

kinekus-domacnost-zahrada
Kinekus domácnosť záhrada

Podľa prieskumu domácich staviteľov, patrí terasa medzi 3 najdôležitejšie požiadavky, ktoré si kladú kupujúci nového domu. Nábytok, ktorý vyzerá tak dobre v obývačke ako aj v záhrade je najväčším trendom v nápadoch na terasové zariadenie.

Tu sú tipy pre najlepšie moderné kúsky terasového zariadenia, ktoré sú všestranné, pohodlné, krásne a zároveň dostatočne odolné pre vaše vonkajšie priestory.

terasa-nabytok
Terasa

Moderné exteriérové kreslá

Rovnako ako v interiéri kreslá musia ladiť s gaučom, tak je tomu aj v exteriéri. Či už máte vonkajšiu pohovku alebo začínate úplne od začiatku, závesné kreslo stojí za to, aby ste si ho pridali na terasu.

Závesné kreslo – Doplňte zábavu a oddych pre posedenie vonku pridaním závesného kresla na terasu. Sú rôzne typy závesných kresiel, odporúčam vám však sedenie z umelého ratanu, ktorý je dobre umývateľný, vybavený vankúšom odolným voči poveternostným vplyvom a celé zavesené na hliníkovej konštrukcii.

nabytok-zavesne-kreslo
Závesné kreslo

Viacúčelový terasový nábytok

Pri investovaní do moderného nábytku na terasu pridajte aj viacúčelový nábytok pre vaše vonkajšie priestory. Konferenčný stolík so svetlom je nie len moderný, ale má aj niekoľko spôsobov použitia. Tento konferenčný stolík dodáva terase moderný vzhľad vďaka minimalistickému dizajnu a LED osvetleniu, ktoré nádherne vyžaruje žiaru zvnútra. Odnímateľné, priehľadné plexisklo umožňuje pozeranie do vnútra stola a je vyrobené v rôznych farbách, aby sa prispôsobil vášmu exteriéru.

tempo-kondela-nabytok
Tempo kondela nábytok

Moderné exteriérové pohovky

Tieto sedacie súpravy ponúkajú moderné a všestranné kusy pre terasu. Bez ohľadu na štýl, ktorý sa vám páči, pridajte nejaké vankúše, aby dodali vášmu sedeniu upravený vzhľad.

Ratanová sedacia súprava – Táto sedacia súprava poskytuje okamžite moderný vonkajší salónik. Zahŕňa nie len pohovku, kreslá, ale aj konferenčný stolík a vankúše. Vonkajšia látka je odnímateľná a ľahko umývateľná.

ratanovy-nabytok
Ratanová sedacia súprava

Jedálenský nábytok na terasu

Radosť z dobrého vonkajšieho grilovania je vrcholom vonkajšieho posedenia. Či už máte malý alebo veľký vonkajší priestor pridajte jeden z jedálenských setov, aby ste zmodernizovali vašu terasu.

Externý jedálenský set – Upravte si vonkajší jedálenský priestor s týmto setom. Stôl je vyrobený z teakového dreva, odolného voči poveternostným vplyvom. Set obsahuje 6 prispôsobených stoličiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *