Zimná rozprávková idylka so záhradným osvetlením

zahradne-osvetlenie

Myslíte si, že zima nie je vhodná na využitie záhradného osvetlenia? Ak patríte k milovníkom záhrad, romantiky a kúzelných scenérií vytvorených prírodou a vyladených človekom, ponúkame Vám inšpiráciu.

Zimné záhradné osvetlenie

Zimné záhradné osvetlenie nie je vec iba praktická. Moderné záhradné svietidlá plnia funkciu honosného designu. Ponúkame Vám pár typov záhradného osvetlenia, ktoré dokonale pasujú k akémukoľvek štýlu záhrad. Zabudnite na prácne budovanie záhrady sprevádzané úmornou prácou. Vnímajte svoju záhradu inak. Nechajte sa osvietiť myšlienkou, že môžete stvoriť dokonalé miesto, oslňujúce krásou a romantickým nádychom. A to všetko môžete mať v tesnej blízkosti vášho domu, v tichej žiare reflektorov a dekoratívnych svietidiel.

4home.sk
4home.sk

Moderné záhradné svietidlá

Zima je priamo stvorená k vašim kreatívnym nápadom a hrátkam so záhradným osvetlením. Príroda Vám ponúka dlhé noci, zahalené v temnote, a je iba na Vás, či si v tejto temnote rozsvietite. V úplnej tme vynikne každý lúč záhradného osvetlenia. Sneh a mráz sú čarodejnejšie s lesklou paletou, ktorou zdobia zem, kríky i stromy. Nechajte sa očarovať. Dokonalé dielo prírody, lemované rukou a vôľou kreatívneho človeka môžete so záľubou pozorovať z teplého príbytku. Zdobte nielen záhrady, ale aj predzáhradky, ktoré denne míňajú desiatky okoloidúcich. Podeľte sa o krásu, ktorú pre Vás príroda stvorila a zvýraznite ju záhradným osvetlením.

kondela
Kondela

LED záhradné osvetlenie

Záhradné osvetlenie odoláva tuhým mrazom a náporom snehu. Bude Vám slúžiť v zime aj počas teplých letných nocí.

Pozorujte lesklé záveje, chodníky s inovatkou aj zasnežené vetvy stromov. Keď v zime vysvitne slniečko, je to nádherný pohľad. Slniečka je však v zime málo a noc má jasnú prevahu. Inštalujte si LED záhradné osvetlenie, ktoré je natoľko úsporné, že môžete svietiť takmer nonstop. A kedy inokedy je osvetlenie toľko potrebné, ako práve v zime, keď noci prichádzajú skoro po svitaní.

Neviete vybrať darček? Vyberte si jeden z našich tipov pre svojich blízkych alebo len pre seba TU

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *