Delimano – Varte. Tešte sa. Každý deň.

mixer

Každá šikovná gazdinka alebo moderný muž dennodenne v kuchyni čelia výzve pripraviť chutné a lákavo vyzerajúce jedlo. Často to však skĺzne do rutiny a z varenia sa stane otravná monotónna činnosť, ktorej sa chce každý vyhnúť. Aj Vy to tak máte?

Poznáte to, najprv sa musíte rozhodnúť, čo variť, potom nakúpiť potraviny, následne Vás čaká únavná príprava a nakoniec samotné varenie. Každý deň dokola. Rodina sa na Vás spolieha, že pripravíte niečo chutné a hlavne rýchle. A to ešte nehovoríme o umývaní riadov a ďalších domácich prácach. Začínate cítiť nechuť k vareniu a vyhýbate sa kuchyni? Prešli ste na polotovary alebo zvažujete donášku jedla?

Niektoré spotrebiteľské štúdie ukazujú, že v skutočnosti je proces varenia rodinných večerí hektickým obdobím, ktoré je sprevádzané úzkosťou a kontraproduktívnym vplyvom na rodinné väzby. Ak aj Vás omrzelo tráviť čas v kuchyni, Delimano Vám prichádza na pomoc. Odbremení Vás od namáhavej, časovo náročnej, monotónnej práce a premení Vašu nechuť k vareniu na lásku k príprave lahodných dobrôt.

Naše produkty sú navrhnuté tak, aby Vám zlepšili a spríjemnili život. V sortimente riadov, malých domácich spotrebičov a doplnkov nájdete všetko potrebné pre správny chod kuchyne. Inovatívne riešenia, najlepšie materiály, úspora energie a času, jednoduché umývanie: výrobky značky Delimano majú tieto vlastnosti spoločné, vďaka čomu bude každá minúta strávená v kuchyni radosťou.

V súlade s najnovšími trendmi zdravej výživy si jedlo, pripravené s použitím našich výrobkov, udrží svoju výživnú hodnotu a obsah vitamínov a jeho príprava trvá kratšie. Delimano je výhradným dodávateľom obľúbeného super mixéra Nutribullet. Rovnako populárny je aj riad s povrchom z pravého kameňa Stone Legend.

O značke Delimano

Značka Delimano vstúpila na trh v roku 2010 s jediným produktom: panvicou Dry Cooker, ktorá sa predávala v 8 krajinách. Za sedem rokov sa vďaka svojej vysokej kvalite, šetrnému vzťahu k životnému prostrediu a energetickým zdrojom portfólio výrobkov značne rozšírilo. Značka si získala popularitu a zaradila sa medzi najznámejších výrobcov kuchynského riadu a príslušenstva vo viac ako 20 krajinách. Dnes je jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek Studio Moderna, čo dokazuje priazeň viac ako 3 miliónov spokojných užívateľov.

Ak chcete variť zdravšie, rýchlejšie a jednoduchšie, a to bez ohľadu na Váš životný štýl, kultúru, kuchárske zručnosti, rodinné tradície alebo osobné preferencie – s Delimano si čas strávený v kuchyni zamilujete.

Pre viac informácií a chutné recepty navštívte delimano.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *