5 zaujímavých noviniek do kuchyne

kuchynske-spotrebice

V kuchyniach je potrebné občas vymeniť nejaký ten spotrebič. Máme tu pre vás pár vecí, ktoré by ich mohli nahradiť.

Chladnička

Skutočným farebným manifestom proti nude v kuchyni je kolekcia Gorenje Retro Collection s chladničkami v odtieňoch od decentných tlmených až po jasné, intenzívne tóny. Môžete si vybrať štýl Chic – súčasná klasika s jasnými čistými líniami (alux, červená, čierna farba), štýl Vintage – očarujúca elegantná nostalgia (béžová, čokoládová, kávová) alebo pestrý štýl Funky, sálajúce životným optimizmom (ružová, zelená, oranžová). Všetky chladničky sa vyznačujú mimoriadne úspornou prevádzkou, čo dokazuje zaradenie do energetickej triedy A++. Súčasťou výbavy sú sklenené police a množstvo praktických detailov.

viac-informacii
Viac informácií

Umývačka riadu

Tradičná značka MORA neustále uvádza na trh nové modely vstavaných umývačiek riadu. Vstavaná umývačka VM 532 X zvládne bezchybne umyť a usušiť 9 sád riadu a model VM 632 X dokonca až 12 sád! Namiesto dvoch rovno tri koše môžete zaplniť špinavým riadom v plne integrovanej umývačke IM 641. Všetky tri modely umývačiek MORA majú nastaviteľný horný kôš, takže hravo zvládnu aj väčší hrniec. Už žiadne namáhavé drhnutie v dreze! K dispozícii je šesť programov umývania vrátane rýchleho intenzívneho umývania, úsporného ECO programu alebo len oplachovania a sušenia. Nechýba prehľadný informačný displej. Umývačky riadu MORA IM 641, VM 532 X, VM 632 X sú zaradené do šetrnej energetickej triedy A++, ďalšie úspory prináša možnosť použitia tabliet 3v1.

viac-informacii
Viac informácií

Odšťavovač

Odšťavovač a lis na citrusy Philips Avance Collection HR1870 s technológiou QUICKClean disponuje výkonným motorom s príkonom 700 W. XXL plniaca trubica umožňuje odšťavovanie bez toho, aby bolo potrebné ovocie alebo zeleninu vopred výrazne krájať. Vďaka inovatívnemu sitku, ktoré stačí po použití umyť bežnou hubkou, nedochádza počas odšťavovania k nevítaným stratám šťavy. Všetka dreň sa zhromažďuje na jednom mieste, čo uľahčuje čistenie, pričom všetky odnímateľné diely je možné umývať v umývačke riadu. S dvoma nastaveniami rýchlosti pre mäkké a tvrdé plody zvládne jednoducho vytlačiť najrôznejšie ovocie aj zeleninu do poslednej kvapky, a poskytne tak naraz až 2,5 l čerstvej šťavy. Súčasťou príslušenstva je aj lis na citrusy s rotačným systémom pre ľahké lisovanie šťavy citrusov. Praktický lievik umožňuje prípravu šťavy priamo do pohára.

...

Mikrovlnná rúra

V spoločnosti Whirlpool pripravili v oblasti mikrovlnných rúr rad, ktorý sa volá Jet Cuisine. Aj sem sa dostáva špeciálna technológia 6. zmysel. Stačí teda len vybrať kategóriu potravín, špeciálny senzor vyhodnotí hmotnosť pokrmu a automaticky nastaví správny čas aj ostatné parametre prípravy, aby bol výsledok vždy perfektný. Vďaka funkcii Bread Defrost si môžete rýchlo pochutnať na lahodnom pečive, ktoré je po rozmrazení rovnako mäkké a chrumkavé ako čerstvo upečené. S novou štvorhrannou nádobou na varenie v pare pripravíte ľahko cestoviny, ryžu či zeleninu. Stačí iba naliať vodu do nádoby, zvoliť hmotnosť a potravinovú triedu. Potrebný čas sa nastaví automaticky a rúra vás upozorní, až bude všetko hotové.

viac-informacii
Viac informácií

Multifunkčný robot

Multifunkčný robot značky Concept Happy Hour RM 3250 bc okrem pekného dizajnu ponúka aj vysoký výkon 900 wattov a okrem obvyklých funkcií – strúhanie, miesenie, šľahanie, mixovanie a sekanie – zvládne aj mletie maku, orechov, byliniek alebo kávy a tiež odšťavovania citrusových plodov. Má extra veľkú hnetaciu nádobu s objemom až 3 litre a tiež priestrannú nádobu mixéra, do ktorej sa zmestí až 1,5 litra. O bezpečnú prevádzku sa stará funkcia Safety Interlock – inteligentný systém uzavretia medzi vekom, nádobou a pohonnou jednotkou. Pokiaľ nie sú jednotlivé diely správne zosadené do seba, prístroj nie je možné spustiť.

viac-informacii
Viac informácií

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *