5 originálnych darčekov z fotiek

darceky-z-fotiek

Obdarovať našich najbližších – tak to je činnosť, ktorá mnohých baví a napĺňa. Nájdu sa však medzi nami aj takí, ktorí darčeky kupujú iba v prípade nutnosti. V minulosti bolo obľúbené našim blízkym darovať to, čo momentálne potrebujú. V súčasnosti sa však do popredia dostávajú originálne darčeky, ktoré urobia okamih obdarovanie o to výnimočnejšie. Určite ste sa s touto situáciou stretli aj vy. Nejaký člen vašej rodiny či známy má meniny alebo výročie a vy premýšľate nad tým, čím ho obdarujete. Nechcete však darovať niečo, čo v skutočnosti nepoteší. Páčil by sa vám skôr darček, ktorý bude originálny a vtipný? Pozrite sa na 7 originálnych darčekov z fotiek.

Fotodeky

Až sa večer budete chúliť pri televízii s hrnčekom horúceho čaju, alebo pohárom vína, a budete premýšľať, čo by vás zahrialo o niečo viac, urobíte najlepšie, keď siahnete po deke. A nie len tak hocijakej. Deka s potlačou z vašich vlastných fotografií, textov bude tou pravou. Však uvidíte, zahreje vás totiž aj pri srdci. Fotodeka je tiež zaručený darček. Obdarovaného vždy poteší a hodí sa pre každú príležitosť! Ako darček k narodeninám, Vianociam, na Valentína, rozlúčkovú párty, k narodeniu bábätka aj svadbe.

fotodeka
Fotodeka

pozrieť ponuku

Fotovankúšiky

Hľadáte spôsob ako okamžite oživiť nudný interiér? S dekoračnými fotovankúšikmi rozžiarite akýkoľvek kút ľahko a rýchlo. Zútulnite si domov nádherným fotovankúšikom. Vankúšik, na ktorom môžete ukázať svoju alebo detskú kreativitu a nápady, či si na neho nechať potlačiť nejakú spomienku, ktorá je pre vás najcennejšie. Tak prečo si nenechať osobným motívom potlačiť príjemne poddajný vankúš? Neváhajte a vyberajte.

fotovankus
Fotovankúš

pozrieť ponuku

Foto osušky

Originálna osuška s vašimi vlastnými fotografiami z kvalitného materiálu! Majte svojich najbližších pri sebe napríklad na pláži aj pri bazéne. Osuška je vhodná ako na ležanie, tak i na utretie po kúpaní.

foto-osuska
Foto osuška

pozrieť ponuku

Fotoobliečky

Nadčasové fotoobliečky zaručene urobia vaše spálne atraktívnejšími. Posteľná bielizeň s obľúbeným športom aj športovcom, rockové motívy, nadčasovo moderné vyobrazenie historických pamiatok miest, štvornohý miláčikovia a veľa ďalšie vzorov obliečok vyčarí radosť na tvári a ideálne sa bude hodiť do moderných spálni nie len vašich tínedžerov, ale aj do všetkých trendových spálni.

 

ľFotoobliečka

pozrieť ponuku

Fotohrnčeky

Hrnček s vlastnou potlačou je jedinečný v mnohých smeroch. Milujú ho deti, ktoré z neho vypijú pokojne aj nesladený čaj, zbožňujú ho prarodičia, pretože majú svojho drahého nezbedníka stále na očiach, poteší vášho šéfa a príjemne prekvapí vašich priateľov. Vie byť krásny, dojemný aj zábavný. Je to darček, ktorý je malý veľkosťou a veľký svojím poslaním. Hrnček s vlastnou fotografiou pripomenie vašim blízkym hneď ráno, pri prvej šálke kávy či čaju, ako veľmi vám na nich záleží. Zdieľajte s nimi šťastné okamihy prostredníctvom originálneho fotohrnčeku až do poslednej kvapky.

fotohrncek
Fotohrnček

pozrieť ponuku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *