Walkmaxx – pretože Vaše nohy si zaslúžia viac

obuv-walkmaxx

Určite poznáte ten pocit, keď sa rozhodnete kúpiť si nové topánky alebo, ako to už u mužov chodí, keď Vás k tomu prinútia okolnosti – a zrazu si nemáte z čoho vybrať. Topánok sú síce plné regály a nevyzerajú vôbec zle, ale to je asi všetko, čo ponúkajú. Väčšina súčasnej obuvi je vhodná skôr do výkladu ako na nohy.

 

Jedny tlačia na prstoch, druhé na päte a tie príšerné materiály! Nohy sa Vám v nich spotia už pri skúšaní. Obzvlášť dámske chodidlá sa v tomto ohľade akosi nešetria a na prvom mieste stojí dizajn. To, či v topánke dôjdete domov, už nehrá rolu. A to sme ani nezačali hovoriť o snehu, daždi a poľadovici, na ktoré dnešná obuv nie je stavaná. Ako sme sa neraz sami presvedčili, tak ani snehule. Celý problém je ošetrený označením „vysoko módna obuv“, čo v preklade znamená: používajte doma na koberci.

 

Problémy s nohami kvôli nepohodlnej obuvi trápia množstvo ľudí. Výskum preukázal, že najčastejšie ťažkosti, s ktorými bojujeme, sú spojené predovšetkým s únavou nôh (42%), bolesťami v členkoch (28%), popraskanou kožou a otlakmi (26%). Vzhľadom k tomu, že minimálne polovicu dňa strávime na nohách, mali by sme výber obuvi dôkladne zvážiť.

 

Teraz už nie je nutné robiť kompromis medzi štýlovou a pohodlnou obuvou. Renomovaná značka Walkmaxx predstavuje riešenie v podobe inovatívnych topánok so zaoblenou podrážkou. Zaoblená podrážka predstavuje prelomovú inováciu a cestu k zdravšej a prirodzenejšej chôdzi, na ktorú sú naše chodidlá stavané. Umožňuje prirodzený kolísavý pohyb chodidla, zmierňuje tlak na kĺby a podporuje správne držanie tela. Výsledkom je, že vydržíte dlhšie stáť na nohách, kráčať a môžete viesť aktívnejší život.

 

Od roku 2010 prináša značka Walkmaxx úľavu pre všetkých, ktorým záleží na zdraví a rovnako si nechcú odoprieť pohodlie a štýl. Všetky topánky Walkmaxx sú oproti inej obuvi ľahšie, mäkkšie, priedušnejšie a hlavne oveľa pohodlnejšie. Zimné modely sú zateplené kožušinkou a sú vyrobené z vodoodolných materiálov, letné modely sú zase ošetrené proti poteniu.

Zaoblenej podrážky sa netreba báť. Po pár minútach si na ňu zvyknete a prestanete vnímať rozdiel. Na druhú stranu, určite si všimnete, že nie ste tak unavený. Najlepším dôkazom sú zákazníci, ktorí topánky odskúšali a následne sa vrátili pre ďalšie modely. Často sa stretávame s klientmi, ktorí trpia bolesťami kĺbov, majú ostrohy alebo iné zdravotné problémy, ktoré vďaka našej obuvi dokážu lepšie zvládať.

Ak pre svoje nohy potrebujete to najlepšie pohodlie, ak väčšinu dňa stojíte, ak sa radi prechádzate alebo máte problémy s nohami a neviete nájsť topánky, ktoré by Vám dokonale sedeli, obuv Walkmaxx vyhovie všetkým Vašim požiadavkám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *