Mobilego.sk je zárukou kvality a výhodnej ceny

mobilne-telefony
Prečo kupovať mobilné telefóny cez www.mobilego.sk

Pamätám sa na svoj prvý mobilný telefón, ktorý som si kúpila. Bolo to pred viac ako dvomi desaťročiami. V čase, keď už aj na Slovensko prichádzali prvé mobilné telefóny, bola ponuka mobilných telefónov obmedzená. V dnešnej dobe už však nie je problém získať akýkoľvek telefón. Stačí si vybrať zo širokej ponuky obchodov, ktoré sa zameriavajú na tento druh tovaru. K Vášmu mobilnému telefónu Vám predajú minimálne základné príslušenstvopuzdro a tvrdené sklo.

Ako si vybrať ten správny obchod?

Každý zákazník je osobitý. Je niekoľko preferencií, na základe ktorých nakupujeme. Ja osobne prikladám dôležitosť prehľadnosti webovej stránky. Väčšina z nás nakupuje cez mobilný telefón. V súčasnej dobe je už priam nevyhnutnosťou, aby webová stránka bola responzívna (obsah je prispôsobený Vášmu mobilnému zariadeniu). Ďalšími významnými parametrami v meraní kvality obchodu patria určite:

  •         komunikácia,
  •         vybavovanie požiadaviek zákazníka,
  •         kvalita a cena produktu,
  •         rýchlosť dodania zásielky.

Mobilego.sk je jednoduchá prehľadná webová stránka s vysokým spracovaním grafickej úrovne. Všetky potrebné informácie sú zoskupené v jednotlivých popisoch. Pravidelne sa aktualizujú bohaté skladové zásoby. Predaj mobilných telefónov je zameraný na najlepšie svetové značky – Apple, Samsung, Huawei. K dispozícii máte na výber príslušenstvo z rozsiahlej ponuky. Novinkou je tekuté sklo poprednej značky Kristall. Jedinečnosť tohto produktu dosahujú nanočastice oxidu titaničitého, ktoré po aplikácii zmenia vlastnosti skleneného displeja a zvýšia jeho tvrdosť až na 9H. Spoločnosť MIDINET IT s.r.o., ktorá prevádzkuje e-shop mobilego.sk je výhradným distribútorom tekutého skla Kristall na Slovensku.

Na stránke www.mobilego.sk nájdete nové mobilné telefóny, ale aj tzv. refurbished alebo used. Ide o telefóny, ktoré stratili status nový, pretože môže ísť o výstavné kusy, telefóny používané 1-3 mesiace, vrátené z odstúpenia atď. Na základe ich použitia sa kategorizujú do jednotlivých tried. Ide o triedy A+, A, B, C. Popis tried je podrobne charakterizovaný na webovej stránke.

Jeden z cieľov  mobilego.sk je okrem predaja mobilných telefónov a príslušenstva, poskytovať kvalitný záručný aj pozáručný servis. Reklamácie mobilných zariadení sú vybavované k najvyššej spokojnosti zákazníka. To znamená, že každá reklamácia sa riadi podľa prislúchajúceho zákona.

Ďalšia prednosť spočíva v aktívnej komunikácii so zákazníkmi, či už formou mailov, telefonicky alebo prostredníctvom chatu na stránke mobilego.sk. A neposlednom rade ide o rýchlosť dodania zásielky do 24 hodín.

Mobilné telefóny z mobilego.skz distribúcie EÚ, či už ako nové, používané alebo repasované. Keďže je v záujme spoločnosti neustále zvyšovať kvalitu služieb predávaných produktov, sú ceny telefónov stanovené tak, aby si ich mohol dovoliť kúpiť každý vzhľadom na prislúchajúcu kategóriu mobilných telefónov. Vaše očakávania a komfort z využívania mobilných telefónov môžu uspokojiť aj zariadenia používané. Tým, že využijete kúpu používaného mobilného telefónu prispievate aj k ochrane životného prostredia. Cena, ktorú zaplatíte je v podstate nižšia ako za nový mobilný telefón a každý deň jeho obstarávacia cena klesá. Použitý tovar Vás tak finančne nezaťaží a dostanete k tomu aj 12 mesačnú záruku. Jednoducho povedané 2v1. Bežne si ľudia kupujú používané autá, nábytok, oblečenie, tak prečo nevyužiť aj túto možnosť nákupu a získať tak konečne mobilný telefón, o ktorom ste doteraz len snívali.

V súčasnej dobe spoločnosť MIDINET IT s.r.o. rozširuje svoje služby aj o možnosť spolupráce veľkoobchodu mobilných telefónov a príslušenstva.

Víziou spoločnosti je expandovať aj na zahraničný trh. V najbližšej dobe bude prvým takýmto trhom – maďarský. Neskôr sa pridajú – český, rumunský a ostatné krajiny EÚ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *