Čínsky Black Friday už začal, nakupuj teraz so zľavami až 70%

aliexpress-vypredaj

Jedenásty november je v Číne dňom nezadaných. Pôvodný neformálny študentský vysokoškolský sviatok sa postupom času zmenil v monštruóznu nákupnú aktivitu.

11. 11. je pre Singles Day vybrané zámerne, jednotky symbolizujú nezadaných jedincov.

aliexpress-vypredaj
Aliexpress výpredaj

Ak chcete nakupovať
Nemyslite si, že budete pokojne skrolovať stránku Aliexpress.com počas výpredaja a popíjať pri tom čaj. Odporúčame pripraviť si zoznam produktov ešte pred jeho štartom. Striehnite na prípadné vouchere, vďaka ktorým získate ďalšie zľavy. Platiť môžete kreditnými kartami. Pred objednaním si vždy preverte výšku poplatku za doručenie tovaru až k vám domov.

Ak aj vy milujete výpredaje alebo iné zľavové akcie, tak si pozrite náš článok Black Friday 2021 na Slovensku – najväčší zoznam obchodov.

Čo sa predáva
Ak sa pýtate, čo sa predáva, odpoveď je takmer všetko. Domáce spotrebiče, elektronika, autá, americké tenisky, argentínske krevety aj práčky z Južnej Kórey.

aliexpress-vypredaj
Aliexpress výpredaj

Poďme sa spolu pozrieť na pár zaujímavých tipov na nákup. Sortiment na Aliexpresse je bohatý, môžete si vyberať z týchto kategórií:

  • Pre mobily- ochranné sklá, obaly na mobily, slúchadlá, príslušenstvo na nabíjanie
  • Móda- dámske a pánske oblečenie
  • Krása a zdravie- manikúra, pedikúra, tetovanie, starostlivosť o pleť a vlasy, masáž, relax
  • Šperky
  • Do domu- dekorácie a pomôcky do domu
  • Do kuchyne- varenie, pečenie, stolovanie a iné pomôcky do kuchyne
  • Pre bábätká
  • Vianoce- vianočné doplnky, oblečenie a rôzne pomôcky
aliexpress-vypredaj
Aliexpress výpredaj

Ak ste shopoholic, tak potom by ste nemali vynechať tento najväčší výpredaj roka na AliExpress.com. V radoch nekonečných ponúk pre všetky kategórie položiek teraz môžete uloviť až 70% zľavu na vaše najobľúbenejšie produkty. Získate tak prístup k exkluzívnym cenám produktov veľkých značiek vrátane spoločnosti Apple, Acer a Bosch.

Pripravte sa na sviatočné obdobie a nájdite najlepšie darčeky pre svojich drahých. Uistite sa, že ste pod vianočný stromček vložili správne darčeky. Či už chcete získať novú vôňu pre svoju matku alebo nový darček pre svojho otca, či už chcete pre svojho partnera zaobstarať hodinky alebo nové módne šaty pre najlepšiu kamarátku alebo hračku pre svoje dieťa, AliExpress.com vás zahrnie pekným zoznamom, ktorý vám pomôže byť tým najúžasnejším Santa Clausom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *