Vianočné nákupy štartujú Čiernym piatkom. Najväčšie e-shopy ponúknu zľavy

black-friday

Niektoré slovenské internetové obchody sa tento rok opäť pripoja zľavovými akciami k tzv. Čiernemu piatku. Nákupný sviatok Black Friday je v USA synonymom rekordných zliav a štartom vianočnej nákupnej horúčky. Zľavy v piatok 26. novembra budú dosahovať desiatok percent.

Ak aj vy milujete výpredaje alebo iné zľavové akcie, tak si pozrite náš článok Black Friday 2021 na Slovensku – najväčší zoznam obchodov.

Príklady e-shopov, ktoré sa pripoja k Black Friday

Na Slovensku sa akcia, ale v podstatne menšom rozsahu, v posledných rokoch rozšírila medzi internetovými obchodmi. Niekoľko rokov po sebe sa počas Black Friday zapojí do zliav aj Mall.sk. V rámci zliav budú promovať nie len elektroniku, s ktorou je Čierny piatok najviac spojený, ale aj produkty naprieč celým širokým sortimentom.

Alza.sk tento rok rozšírila zľavové akcie obdobie od 10. 11. 2021 do 28. 11. 2021. Jeden deň im od začiatku prišiel málo, preto sa rozhodli ponúknuť dlhšie obdobie. Ako uvádzajú: „Máme pre vás tie najnižšie ceny za posledný rok.“ Predaje počas akcie lámu rekordy.

Obchod Andreashop.sk ponúkne množstvo produktov s rôznymi zľavami. Tento rok nespúšťajú všetky zľavy s úderom polnoci, ale obdobie zliav začína od 11. 11. 2021 do 2. 12. 2021. Zároveň v tomto období platí akcia Doprava zdarma“ na zásielky doručené cez Slovenskú Poštu.

 Zľavy sa budú týkať vybraných produktov širokého spektra obchodu napr. mobilných telefónov, tabletov, notebookov, televízií a fotoaparátov, ale aj spotrebičov.

ELEKTRONIKA A OBCHODNÉ DOMY

Aliexpress.com – výpredaj vybraných tovarov

Bigon.sk – zľavy až 50% na vybraný tovar

E-spotrebiče.sk – výpredaj vybraných tovarov

Electronic-star.sk – zľavy až 70% na vybraný tovar

Esat.sk – poštovná zadarmo nad 35€

Klarstein.sk – zľavy až 70% na vybraný tovar

Kokiskashop.sk – výpredaj vybraných tovarov

Lidl.sk – zľavy + poštovná zadarmo pri vybraných tovaroch

Mobilego.sk – zľavy až 60% na vybraný tovar + poštovná zadarmo nad 30€

NejlevnejsiZbozi.sk – výpredaj vybraných tovarov

PreVysavace.sk – výpredaj vybraných tovarov

Rovus.sk – zľavy až 66% na vybraný tovar

TPD.sk – výpredaj vybraných tovarov

Tvrdeneskla.eu – poštovná zadarmo nad 20€

Vsetkonamobil.sk – výpredaj vybraných tovarov

Na Slovensku na Čierny piatok zlacňujú aj lídri trhu

V USA počas Black Friday minú zákazníci priemerne 423 dolárov (357 eur). Vlani dosiahli tržby obchodníkov 57,4 miliardy dolárov. „Na Slovensku zatiaľ zďaleka nejde o nič také masívne ako v USA, aj keď sa o to niektoré e-shopy snažia už viac rokov. Ide skôr o jednotky internetových obchodov, ktoré sa na Black Friday alebo Cyber ​​Monday zameriavajú. Ide predovšetkým o lídrov trhu.

Kamenné predajne sa na Slovensku akcie zúčastňujú ojedinele. V priebehu roka a najmä teraz pred Vianocami majú e-shopy množstvo výhodných ponúk, ktoré promujú smerom k zákazníkom vždy celý kampaňový týždeň a niektoré e-shopy aj dlhšie obdobie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *