7 super ponúk + darčeky grátis

dr.max-darcek-gratis

Obľúbený eshop najlekaren.eu teraz ponúka zaujímavú akciu. Môžete mať k nákupu darček zdarma!

Akcia je v plnom prúdetak neváhajte a nenechajte si ujsť akciovú ponuku a nakúpte výhodne! Ponuky sú limitované!

pozrieť ponuku

Eucerin

eucerin
Eucerin

Pre značku Eucerin je znalosť ľudskej kože kľúčom ku každému projektu a úsilie. Každý typ pleti je iný a je tiež vystavovaný rôznym faktorom. Rozsiahly výskum značky Eucerin preto vychádza z toho, ako funguje koža, mení sa a reaguje – a potom tieto poznatky prevádza do vývoja účinných a vysoko špecializovaných dermokozmetických výrobkov. To je základom jedinečného vedeckého prístupu značky Eucerin.

Bioderma

bioderma
Bioderma

Citlivú pokožku má v dnešnej dobe mnoho ľudí. Citlivá pokožka je veľmi jemná a krehká, veľmi citlivo reaguje na rôzne podnety podráždením, ľahko sa dehydratuje a vysušuje. Na základe závažnosti a stupňa citlivosti vám Sensibio ponúka optimálnu kombináciu účinných látok a zodpovedajúcu textúru. Produkty spoločnosti BIODERMA sú na špičke v odporúčaní dermatológov aj farmaceutov. Produkty Sensibio sú vhodné na všetky typy citlivej a reaktívnej pleti.

BEBA

beba
BEBA

Kvalitná mliečna strava je u najmenších detí kľúčové na získanie všetkých potrebných živín. Počiatočné dojčenské mlieko Nestlé BEBA je určené pre výživu detí, ktorých matky nemôžu dojčiť. Obsahuje totiž množstvo dôležitých látok, ktoré sú súčasťou materského mlieka. Kúpte teda svojmu bábätku kvalitnú stravu, ktorá je podstatná pre jeho správny rast a vývoj.

ProfiZym

profizym
ProfiZym

ProfiZYM Plus je enzýmový výživový doplnok novej generácie obsahujúci jedinečný komplex synergicky pôsobiacich enzýmov rastlinného pôvodu – je zložený z 8 enzýmov, patentovaného proteolytického komplexu Serrazimes®-I a rutinu (bioflavonoid). Obsahuje seĺén a vitamín C.MedPharma

medpharma
MedPharma

Vitamíny sú životne dôležité. Pri ich nedostatku oslabujeme imunitu, škodíme našej pleti aj vlasom a môžeme pociťovať extrémnu únavu. Nachádzajú sa najmä v čerstvom ovocí a zelenine, ktorých je v zimnom období nedostatok. Viete, ktoré vitamíny by ste v týchto mesiacoch mali prijímať pravidelne a kde ich nájdete?

Generica

generica
Generica

Generica ponúka výživové doplnky zamerané na kardiovaskulárny systém, gastrointestinálny trakt, cievy a mozog, sivý zákal a makulárnu degeneráciu, dobrý spánok, pleť, pokožku, vlasy a nechty, osteoporózu, chrípku a nachladnutie, močové a pohlavné ústrojenstvo, vitamíny skupiny B a multivitamínové a multiminerálne prípravky. 

Dermo Collagen

dermo-collagen
Dermo Collagen

Zistilo sa, že kyselina hyaluronováhydratuje pokožku a vlasy, nachádza sa aj vo výplni očnej gule a v ďasnách, je prirodzenou súčasťou nosovej sliznice, nachádza sa v horných dýchacích cestách a v močovom mechúre, okrem toho aj v kĺboch, kde sa správa ako tlmič nárazov. Kyselina HA pomáha odstraňovať odpad z buniek, ktoré nemajú priamu dodávku krvi alebo malý krvný obeh napr. chrupavka.  Okrem toho kyselina hyaluronová dokonca pomáha vytvárať nové bunky.

pozrieť ponuku

Kompletnú výpredajovú ponuku nájdete TU!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *