Porovnanie najlepších spacákov

spacaky

Spacáky sa vyrábajú v širokej škále možností, sú jedinečne navrhnuté pre rôzne prostredia a využitia. Pri výbere je potrebné si rozmyslieť v akých podmienkach ho budete používať. Žiadny spacák nie je vyrobený tak, aby vyhovel všetkým podmienkam a teplotným rozsahom.

Spacáky sú ľahko prenosné vďaka svojej nízkej váhe. Taktiež sú dostatočne teplé, aby ste v nich vydržali aj počas chladných nocí a tiež dostatočne pohodlné, aby sa prispôsobil tomu, ako chcete spať. Nakupovanie spacákov nebolo nikdy jednoduchšie a to vďaka uvádzanej teplotnej hodnote. Rozhodnutie je na vás, ktorý spacák bude najlepšie vyhovovať vašim osobným potrebám, požadovanému použitiu a dokonalému komfortu.

 Husky MopyFerrino LIGHTEC SSQ 950Trimm Walker
spacakspacakspacak
od 37,00 €od 101,00 €od 45,48 €
5-hviezdiciek4-hviezdicky4,5-hviezdicky
Horný limit5 °C20 °C1 °C
Limitná teplota0 °C5 °C-4 °C
Rozmery zbaleného spacáku35 x 19 cm14 x 28 cm34 x 18 cm
Tvarmúmiovýdekovýmúmiový
Extrémna teplota-6 °C-9 °C-21 °C
Druh náplnesyntetickásyntetická100% nylon soft
Vonkajší materiálNylon TaffetaH.T.F. Compact (High Thermal Fiber Compact)Nylon DWR (water resistant)
DO OBCHODUDO OBCHODUDO OBCHODU

Naše odporúčanie:

najlepsi-spacak
Najlepší spacák

Výborný materiál spacáku Husky Mopy zaručuje nadštandardný komfort. So svojimi 1 680g je primerane ľahký a má štandardné rozmery 85 x 220cm. Po zabalení nezaberie viacej ako 35 x 19cm.

S parametrami balansuje na hrane pohodlia trojsezónneho modelu. Kľudne ho môžete použiť napríklad aj v závere sezóny. S týmto spacákom si užijete leto na maximum, či už pôjdete k vode, na festival, na turistiku alebo na iný výlet.

Bude sa vám spať rovnako pohodlne ako pod mäkkou perinkou. Vďaka použitým materiálom ponúka Mopy vode odolnosť a teplo. Jeho tvar „múmie“ spolu so zatepleným límcom veľmi dobre udržuje teplo. Dá sa v ňom dobre spať ako na začiatku, tak aj na konci sezóny počas chladnejších nocí.

Na vonkajšej strane bola použitá lesklá a hladká tkanina s vode odolnou úpravou Nylon Taffeta. Vo vnútri spacáku nájdete  štvorkanálikové duté vlákno Hollowfibre o hmotnosti 2 x 160 g/m 2. Pomocou kanálikov sa v ňom zadržuje vzduch a má tak výborné izolačné vlastnosti. Komfort pri spaní nakoniec zaisťuje mäkkýSoft Nylon.

Vďaka pravému i ľavému zapínaniu sa hodí aj pre spojenie dvoch spacákov. Pohodlný transport zaisťuje kompresný obal s vonkajšou kapsičkou na uloženie pár osobných vecí.

Odporúčame nakupovať len u overených predajcov:

4Homelogo-tempo-kondelamerkury-marketlogo-tpd

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *