Porovnanie najlepších matracov Dormeo

matrac

Keďže človek strávi tretinu svojho života v posteli, tak kvalitný matrac je východiskovým bodom. Vysoko kvalitný matrac by mal byť na vrchole zoznamu každého, kto chce zlepšiť kvalitu svojho života. Jedna z najlepších investícií je práve do matraca.

Hoci dobrý spánok je jedným z kľúčových prvkov zdravého života a vyššej miery šťastia, len málokto je ochotný zaplatiť viac ako 100€ za dobrý matrac. Časť problému spočíva v tom, že existujú stovky možností a výber správneho matraca môže byť mätúci a frustrujúci proces. Aby sme vám pomohli správne sa rozhodnúť, tak sme pre vás pripravili krátke recenzie tých najpredávanejších a najlepších matracov značky Dormeo na našom trhu.

 Dormeo Air Comfort PlusDormeo Air + SelectDormeo iMemory S Plus
matracmatracmatrac
od 359,90 €od 609,99 €od 319,90 €
5-hviezdiciek4-hviezdicky4,5-hviezdicky
Tvrdosťstredne tvrdý/tvrdý
prispôsobivýprispôsobivý
Škála tvrdosti8/10--
Nosnosťmax. 140 kgmax. 140 kgmax. 140 kg
Hrúbka23 cm27 cm20 cm
Poťahsnímateľnýsnímateľnýsnímateľný
Antibakteriálne ošetrenieÁnoÁnoÁno
DO OBCHODUDO OBCHODUDO OBCHODU

Naše odporúčanie:

najlepsi-matrac
Najlepší matrac

Obojstranne použiteľný matrac Air Comfort Plus svojou jedinečnou štruktúrou prispieva k celkovej relaxácii organizmu. Tento 23cm hrubý obojstranný matrac je veľmi obľúbený vďaka  oveľa jednoduchšiemu vstávaniu z postele a pohodlnému ľahnutiu si.

Obojstranné duálne jadro zaistí dostatočný komfort pri používaní. Pomocou neho sa dá nastaviť tvrdosť matraca sa dá nastaviť z mäkšej na stredne tvrdú. 3 zóny sú dokonalou oporou pre telo a zvyšujú uvoľnenie svalstva počas spánku.

Technológia Octaspring® svojou špeciálnou štruktúrou medových plástov dosahuje 6x väčšiu priedušnosť prvotriednej kvality ako tradičné matrace z pamäťovej peny. 3D nastaviteľnosť pružín zaručuje stabilitu a dynamickú oporu pre celé telo počas noci.

Dodatočná vrstva taštičkových pružín poskytuje matracu extra výšku, stabilitu a priedušnosť. Jedinečná poťahová látka s vrstvou Adaptive® v zime hreje a v lete chladí a zaručuje ničím nerušený spánok. Matrac je vybavený snímateľným poťahom, ktorý sa môže prať. Poťah je impregnovaný vrstvou CleanEffect® vďaka čomu je ideálny pre astmatikov a alergikov.

Odporúčame nakupovať len u overených predajcov:

4Homeallegrologo-tempo-kondelamerkury-marketlogo-tpd

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *