Porovnanie najlepších klasických vysávačov

klasicky-vysavac

Vysávanie nie je najzábavnejšou činnosťou. Určite nechcete stráviť hodiny zložitým a namáhavým čistením kútov a štrbín v domácnosti s nevhodným vysávačom. Práve preto je dôležité vybrať ten správny model pre vašu domácnosť. S tým správnym vysávačom bude upratovanie rýchlejšie a jednoduchšie.

Výber správneho vysávača sa môže zdať zložitá úloha. Na trhu sa nachádzajú veľké množstvá rôznych tvarov, veľkostí a druhov vysávačov. Aby sme vám pomohli správne sa rozhodnúť, tak sme pre vás pripravili krátke porovnanie tých najpredávanejších a najlepších vysávačov na našom trhu.

 Rowenta RO 6477 EASencor SVC 730RDKärcher WD 3
klasicky-vysavac klasicky-vysavacklasicky-vysavac
od 220,00 €od 53,00 €od 59,86 €
4-hviezdicky5-hviezdiciek
4,5-hviezdicky
Energetická triedaAAA
Vysávaniesuchésuchémokré, suché
Hlučnosť66 dB76 dB75 dB
Dĺžka prívodového kábla8,4 m5 m4 m
Prevedenievreckovébezvreckovébezvreckové
Objem vrecka/nádoby na prach4,5 l1,5 l17 l
Príkon750 W800 W1000 W
DO OBCHODUDO OBCHODUDO OBCHODU

Naše odporúčanie:

najlepsi-klasicky-vysavac
Najlepší klasický vysávač

Model Sencor SVC 730RD patrí do skupiny bezvreckových vysávačov. Objem jeho nádoby na prach je 1,5 l, čo by malo stačiť aj na vysávanie väčších plôch.

Tajomstvo účinnosti sa skrýva v kombinácii 5-stupňového filtračného systému a ľahko umývateľným HEPA filtrom a cyklónovým vysávaním.

Dobrá je jeho energetická trieda, kde sa s príkonom 800 W drží v najlepšej skupine A. S hlučnosťou 76 dB nepatrí medzi najtichšie vysávače, ale táto hodnota je približne priemerná a preto by nemal obťažovať svojím hlukom.

Pogumované predné koliesko, automatické navíjanie kábla a ľahko umývateľná nádoba na prach sú detaily, ktoré uľahčia vašu prácu s vysávačom.

Vybavenie vysávač Sencor SVC 730RD tiež zahŕňa nerezovú teleskopickú tyč, podlahovú hubicu, štrbinový nástavec a hubicu na čistenie čalúnenia.

Odporúčame nakupovať len u overených predajcov:

4Homelogo-tempo-kondelamerkury-marketlogo-tpd

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *