Základné chyby, ktorých sa dopúšťame pri zariaďovaní interiéru

nabytok-a-doplnky
Robíme to všetci. Pustíme sa do zariaďovania nášho domova, kancelárie alebo iného interiéru a občas jednoducho pozabudneme na niektoré pravidlá interiérového dizajnu. Na blogu internetového obchodu nabbi si však každý môže nájsť zaujímavé články na túto tému a zároveň tipy, čoho sa držať a čoho sa pri zariaďovaní, naopak, vzdať.

Chaos v štýle

Hneď na začiatku je dobré ujasniť si predstavu, v akom štýle by sa mal celý interiér zariaďovať. Uľahčí to výber nábytku aj doplnkov. Dôležitá je aj voľba farieb a materiálov. To všetko je dobré mať vopred premyslené, aby neskôr interiér nepôsobil zbytočne chaotickým dojmom.

Príliš veľa nábytku v jednej miestnosti

Každá miestnosť má svoje priestorové limity a nikto sa v preplnenej izbe necíti príjemne. Miestnosť by mala “dýchať” a malo by sa v nej dať bez problémov hýbať. Preto by vyberaní nábytku treba myslieť na staré, ale osvedčené “menej je niekedy viac”.
 

Keď sa zabudne na detaily

Práve detaily tvoria celok, preto sú také dôležité. Výber doplnkov a toho, čo bude dotvárať celkový vzhľad miestnosti je kľúčový. Či už to bude obraz na stene, stolové lampy alebo prútené koše na deky či časopisy, tento bod rozhodne netreba podceňovať.
 

Precenenie rozpočtu

Najlepšie je vytvoriť si rozpočet podľa svojich možností a držať sa ho. Dnes už sa dá kúpiť aj kvalitný nábytok za veľmi rozumné ceny. Dobrým príkladom je internetový obchod nabbi, ktorý ponúka nábytok do celého bytu od viacerých európskych dodávateľov v rôznych cenových kategóriách. Stačí si len vybrať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *