Valentín už je za dverami = romantické osvetlenie

Valentín už sa pomaly blíži. Čo tak potešiť svoju drahú polovičku netradičným darčekom v podobe romantického osvietenia?

Netradičný darček

Každú ženu poteší nielen kvetina či bonboniéra, ale aj originálny darček v podobe dekoratívneho osvetlenia. Môže ísť napríklad o svietidlá v tvare srdca, ďalej rôzne ružové a červené osvetlenie. Ďalším typom pre vás môžu byť soľné lampy v rôznych veľkostiach.

valentinska-zlava-svetla.sk
Valentínska zľava svetla.sk

Možností, ako urobiť radosť svojmu partnerovi je veľa. Na dokonalé navodenie romantickej atmosféry môžete využiť napríklad farebné žiarovky. Pomôcť si môžete napríklad aj LED pásiky, ktoré vedia pekne a decentne podsvietiť, čo práve potrebujete. Veríme, že si vyberiete a potešíte svojich blízkych.

Lampy ako darček

Keď nám má byť doma dobre, dôležitá je praktickosť a životnosť  osvetlenia. So starým zariadením sú iba starosti. Čo ešte zaobstarať za svietidlá? Správna odpoveď znie lampy ako darček. Lampy ako darček, skrátka hit pre každého.

Dekoračné svietidlá a lampičky potešia

V radoch lampičiek je v dnešnej dobe už nepreberný výber. Môžete siahnuť po kancelárskej lampičke, stolnej dekoratívnej lampičke alebo po lampičke na nočný stolík. Tiež je možnosť vybrať lampičku, ktorá spája funkcie všetkých troch spomínaných naraz.

lampa-srdce
Lampa srdce

Vyzdobte si domov svetelnou dekoráciou s LED svetlami

V zimných časoch, kedy sa čoskoro stmieva a neskoro rozvidnieva, je svetelná dekorácia ako stvorená na zútulnenie každej izby.

Svetelné kovové nápisy alebo dekoračná lampa so žiarovkou vám vyzdobia spálňu, obývaciu izbu, ale zažiaria aj v kuchyni.  A svetelnú reťaz môžete zavesiť takmer kamkoľvek – na stenu, na poličku, na obraz, alebo ním pokojne aj vyzdobiť sklenenú fľašu.

Sviečky! Kto by ich nemiloval?

Keď sa jedná o darček na Valentína, tak sviečky sú vždy stávka na istotu!

V dnešnej modernej dobe si môžete vybrať zo širokej škály nabíjateľných a diaľkovo ovládateľných sviečok. My máme tip na pár konkrétnych sviečok.

dobijatelne-sviecky
Dobíjateľné sviečky

Pretože nie sú horúce, sviečky je možné bezpečne používať v blízkosti detí, domácich zvierat a horľavých predmetov, ako sú vaše záclony a koberce. Oddýchnite si v pohodlí bez toho, aby ste sa museli starať o vašu bezpečnosť alebo poriadok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *