Týždne hrania so zľavami až 60%

tyzdne-hrania-so-zlavami

Aktuálne v e-shope market24.sk prebiehajú týždne hrania. Počas týchto akčných týždňov si môžete vybrať z ponuky obľúbených hračiek za skvelé ceny. Zľavu až 60% môžete využiť v termíne od 08.10.2018 do 21.10.2018.

Využite jedinečnú príležitosť na nákup darčekov za extra výhodné ceny. Vybrať si môžete zo širokého výpredajového sortimentu so zľavami až 60%. Pozor, pri niektorých položiek ide o posledné kusy.

Hracia deka

Hracie deky sú určené pre najmenšie deti a batoľatá. Sú veľmi pohodlné, praktické a pomáhajú rozvíjať detskú motoriku a zmysly. Deka na hranie zabaví deti svojou rozmanitosťou, farebnosťou a hračkami rôznych tvarov. Zo širokého sortimentu si  môžete vybrať hraciu deku od overených výrobcov, ktorá spĺňa všetky štandardy a sú maximálne bezpečné.

deka-na-hranie
Deka na hranie

pozrieť ponuku

Hudobný kolotoč

Hudobný kolotoč z plastu nad detskou postieľkou je najhodnejší pre bábätká a najmenšie deti. Na kolotoči sú zavesené rôzne postavičky. Bábätká môžu pozorovať pohybujúce sa predmety a skúmať ich tvary. Pre ukľudnenie a jednoduchšie uspávanie bábätka je možné pustiť jemné melódie. Hudobné kolotoče majú krásny vzhľad, sú ľahké a naviac fungujú ako aktívne hračky – stimulujú dieťa vizuálne aj prostredníctvom hmatu.

hudobny-kolotoc
Hudobný kolotoč

pozrieť ponuku

 

Kolobežka

Nie je nič krajšieho ako vidieť, ako sa vaše deti tešia zo svojho ďalšieho pokroku. Kúpte mu kolobežku a uvidíte, ako budete šťastím bez seba, keď dostane svoju prvú kolobežku. Ešte väčšiu radosť bude mať vaše dieťa, keď sa prvý krát prevezie na svojej novej kolobežke.

kolobezka
Kolobežka

pozrieť ponuku

 

BONUS: Tip na darček

Vianoce sa nezadržateľne blížia a s nimi aj rozdávanie darčekov pre našich najbližších. Vďaka hre lego dokážu deti rozvíjať svoju kreativitu, predstavivosť a umenie hovoriť príbehy.

lego
Lego

pozrieť ponuku

Vyberte si z aktuálnej ponuky akcií a zliav na sortiment. Kúpte si detské a kojenecké výrobky za akčné ceny a vyberte si z mnohých darčekov. Nové akcie každý týždeň!

Celú ponuku nájdete TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *