Tip do bytu: Originálny fotorámik

fotoramiky

Nechcete mať doma už holé steny?

Doprajte vašim stenám jemnú a nevšednú eleganciu prostredníctvom fotorámikov. Dizajnový fotorámik dodá život vašim stenám. Už nikdy nebudete chcieť mať iba prázdne steny.

Fotorámik na vašej stene padne do oka každej návšteve, pretože u vás doma vytvorí ojedinelú atmosféru. Bude sa perfektne vynímať na stene v obývačke, kuchyni, vo vašej spálni či inej izbe.

Zabudnite na nudné klasické rámiky a vyskúšajte tieto naše tipy. Naviac vám poslúži nie len ako pekná dekorácia do bytu, ale aj ako úžasný darček.

Deťom do izby
fotoramik-pre-deti
Fotorámik pre deti

Detskú izbu najlepšie oživíte farebnými rámikmi netradičných tvarov. Zaobstarať si môžete pestré puzzle, drevené zvieratká, ktoré sa potom môžu deti učiť spoznávať.

fotoramik-pre-deti
Fotorámik pre deti
V kuchyni vymeňte hodiny
hodiny-s-fotoramikmi
Hodiny s fotorámikmi

Nástenné hodiny v modernom dizajne okrem klasickej informácie o čase tiež poskytnú priestor pre uloženie obľúbených fotografií.

hodiny-s-fotoramikmi
Hodiny s fotorámikmi
Fotomozaika namiesto obrazu
mozaika-z-fotoramikov
Mozaika z fotorámikov

Už sa vám tiež stalo, že ste mali v ruke niekoľko úžasných fotografií, ktoré ste konečne po dlhej dobe nechali vyvolať, ale pred sebou na stole len jeden jediný rámik? Čo s tým? Skvelým riešením tohto problému sú fotorámiky na viac fotiek. Môžete tam vyskladať viac než len jednu fotku. Rôzne tvary, materiály a farby navyše príjemne oživia interiér. Sú totiž zaujímavým doplnkom, ktorý dokáže zaujať každého.

mozaika-z-fotoramikov
Mozaika z fotorámikov

A ktorý fotorámik sa páči vám? Máte doma nejaký originálny kúsok? Pochváľte sa nám v komentároch pod článkom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *