Porovnanie najlepších detských stoličiek

detska-jedalenska-stolicka

Keď dieťa začne jesť tuhú stravu, pravdepodobne bude potrebovať detskú jedálenskú stoličku. Detské jedálenské stoličky sú obľúbenou voľnou, pretože ideálne zapadnú do kuchyne alebo jedálne. Tieto stoličky sa vyrábajú v mnohých prevedeniach a môžu mať rôzne funkcie. Zároveň je dôležité, aby boli bezpečné. Malé deti pri jedení robia neporiadok, takže sa snažte nájsť takú stoličku, ktorá sa dá ľahko vyčistiť.

 CAM Campione col.219Petite&Mars ZolaChicco Polly Progres5
detska-jedalenska-stolickadetska-jedalenska-stolickadetska-jedalenska-stolicka
od 100,00 €od 47,80 €od 161,90 €
4-hviezdicky5-hviezdiciek4,5-hviezdicky
Materiálplastovékovovoplastovétextilné, kovové, plastové
Nosnosť15 kg15 kg30 kg
Polohy chrbtovej opierky334
Výškové pozície668
KolieskaÁnoÁnoÁno
PopruhyÁnoÁnoÁno
DO OBCHODUDO OBCHODUDO OBCHODU

Naše odporúčanie:

najlepsia-detska-stolicka
Najlepšia detská stolička

Detská jedálenská stolička Petite&Mars Zola osloví rodičov už na prvý pohľad a to nielen prijateľnou cenou, ale aj vkusným dizajnom. Je vhodná pre deti od prvej chvíle ako sa naučia samé sedieť. Hlavnou výhodou tejto stoličky je jej dlhodobé využitie. Zásluhou nastaviteľnej výšky a polohy je stolička vyhovujúca pre deti od 6 mesiacov do 36 mesiacov veku. Hmotnostný limit je v rozmedzí od 9 do 15 kg.

Podľa výšky dieťaťa sa dá ľahko nastaviť výška a sklon stoličky. To všetko je možné vďaka 6 pozíciám výškového nastavenia a 3 pozíciám chrbtovej opierky.

Pre zabezpečenie maximálneho pohodlia dieťaťa disponuje stolička pohodlnou opierkou nožičiek. Mäkký posltrovaný sedák už z diaľky púta pozornosť dieťaťa veselým motívom zvieratiek.

Každá mamička isto ocení pultík s odnímateľnou hornou časťou. Postupom času sa tento pultík môže úplne odňať a stolička sa dá jednoducho zasunúť k stolu.

Ďalšou výhodou tejto stoličky je, že jej výrobcovia kládli bezpečnosť dieťaťa na prvé miesto. Pomocou bezpečnostných popruhov je možné dieťa zapnúť, aby sa zabránilo vypadnutiu. Zadné kolieska uľahčujú manipuláciu so stoličkou. Zároveň brzda na zadných kolieskach pomáha zaistiť stolička proti neželanému pohybu.

Manipulácia s touto stoličkou je veľmi jednoduchá a rovnako aj údržba.  Vďaka umývateľnému poťahu stačí prejsť vlhkou handričkou a stolička je vyčistená. Veľmi jednoduchý systém skladania je vhodný aj pre netechnické typy.

Odporúčame nakupovať len u overených predajcov:

4Homelogo-tempo-kondelamerkury-marketlogo-tpd

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *