Nie je hrniec ako hrniec alebo radosť z varenia s tým najlepším

kuchynsky-riad-delimano

Každý, kto varí, vie, že nie je hrniec ako hrniec. Správne riad nie len uľahčí varenie, ale má vplyv aj na výslednú kvalitu jedla. A to je jeden z dôvodov prečo si práve v tieto dni môžete v e-shope delimano.sk vybaviť svoju kuchyňu riadom značky Delimano.

Za čias našich prababičiek si doma vystačili s plechovými hrncami, liatinovými pekáčmi a vareškou. Dnes je na trhu veľké množstvo kuchynského riadu a vybavenia, vrátane všelijakých vychytávok uľahčujúcich prácu. Pozrieme sa, čo je určite nutné do kuchyne zaobstarať.

Všetky línie riadu od značky Delimano:

Táto značka kladie veľký dôraz na používanie odolných a tých najkvalitnejších materiálov. Hrnce a panvice sú vyrobené z materiálu, ktorý vyniká odolnosťou a výbornou tepelnou vodivosťou. To znamená nie len, že sa hrnce a panvice rovnomerne zahrievajú, ale tiež udržia teplo po dlhšiu dobu. Môžete tak skôr vypnúť sporák a jedlo, ako sa hovorí, krásne „dobehne“.

sada-kuchynskeho-riadu
Sada kuchynského riadu

pozrieť ponuku

V e-shope delimano.sk si teraz môžete vybrať, či sa vám bude hodiť tlakový hrniec z nerezovej ocele, ktorý je naviac vybavený časovačom, panvica WOK, panvica na palacinky, grilovacia panvica, klasická panvica, rajnica alebo hrniec s pokrievkou či pekáč s aromatickou úchytkou, do ktorej možno vliať tekuté prísady (olej, víno, pivo), ktoré potom v priebehu pečenia prekvapkávajú na pokrm bez zbytočného otvárania rúry. Skrátka veľa pomocníkov do kuchyne, vďaka ním bude varenie radosť a jedlo bude skvele chutiť.

sada-kuchynskeho-riadu-delimano
Sada kuchynského riadu Delimano

pozrieť ponuku

Kuchynské vybavenie Delimano je nie len kvalitné, ale aj maximálne funkčné. Použité materiály a spracovanie zaručuje nie len bezproblémové a jednoduché používanie, ale aj ľahkú údržbu a čistenie a tiež dlhú životnosť. S tým riadom ľahko pripravíte hocijaké jedlo vo všedný deň, ale celkom iste urobíte dojem aj na vašu návštevu!

Recepty, ktoré vďaka týmto hrncom a panviciam pripravíte jednoducho a rýchlo, nájdete v na webovej stránke v sekcii Recepty.

Čo je podľa vás v kuchyni najdôležitejšie a bez čoho by ste sa zaobišli? Napíšte nám v diskusii pod článkom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.