Najlepší darček pre nadšencov závodných hier

vianocny-darcek

Logitech Driving Force prináša dokonalý zážitok z hry v pohodlí domova a je skvelý tip na darček pre každého fanúšika závodného gamingu.

Vianoce sa pomaly ale iste blížia, a s nimi aj každoročné rozhodovanie, čím obdarovať našich blízkych. Pokiaľ máte doma nadšencov závodných hier, nemala by vám uniknúť parádna sada Logitech Driving Force, ktorá povýši hranie na perfektný zážitok.

Vysoko kvalitné spracovanie

Sada obsahuje volant a dosku s pedálmi. Kožený volant je ručne šitý a každý kúsok je starostlivo tvorený pre najlepší zážitok z hry. Otáčanie o 900° a výkonná dvojmotorová spätná väzba realisticky stimuluje všetky efekty. Pneumatiky a driftovanie ucítite pri každom zatočení. Oproti svojim predchodcom je volant tiež veľmi tichý, preto si hráči môžu vychutnať presnú jazdu bez toho, aby rušili svoje okolie. V hriadeli volantu sú umiestnené oceľové guličkové ložiská, ďalej na volante nájdete pákové radiace spínače z nehrdzavejúcej ocele. To všetko dodáva volantu dlhú životnosť a spoľahlivosť.

vianoce-mall
Vianoce Mall

Reálny zážitok z jazdy

Okrem samotného spracovania volantu si hráči veľmi pochvaľujú jednoduché a rýchle a spoľahlivé prichytenie k stolu, vďaka ktorému odpadajú starosti so zložitou montážou. Vynikajúca odozva zaručí vysoký pôžitok z jazdy a množstvo voliteľných tlačidiel uľahčí ovládanie a personalizáciu hry.

Súčasťou sady je aj pedálová doska s integrovaným plynom, brzdou a spojkou, ktoré ešte umocnia herný zážitok. Základňa pedálov má gumové nožičky na ľahké uchytenie na tvrdé podlahy a patentovaný výsuvný systém na koberce. Vďaka tomu budú pedále držať presne tam, kde majú a nebudú rušiť hru nepríjemným uchádzaním po povrchu.

Kompatibilný s konzolami aj počítačom

Logitech myslí na všetkých užívateľov, preto sú v ponuke 2 varianty volantu a pedálov Driving Force. Variant G29 je vytvorený pre počítačových hráčov a užívateľov herných konzol PlayStation. Tento volant je kompatibilný s PS3 aj PS4. Druhý variant G920 je potom upravený pre počítače a hernú konzolu Xbox One. Obe sady majú na pripojenie USB konektor. Veľmi pochvaľovaná je inštalácia zariadenia, ktoré prakticky stačí len pripojiť a behom niekoľkých sekúnd sa môžete vrhnúť do hry.

vianoce-zlavadna
Vianoce Zľavadňa

Dokonalý darček pre každého hráča

Volant a pedále Logitech Driving Force sú rozhodne vydarené a určite nadchnú každého, kto miluje závodné hry. Vďaka neuponáhľanému vývoju a radu testovania sa jedná o sadu, ktorá dlho vydrží a je určená každému hráčovi, ktorý si chce spríjemniť pôžitok z hrania a dodať závodným hrám nový rozmer. Ovládanie je intuitívne ako pre dospelých, tak pre deti, a navyše to môže byť skvelý spôsob, ako si zábavnou formou vyskúšať riadenie vozidla v bezpečí domu.

Neviete vybrať darček? Vyberte si jeden z našich tipov pre svojich blízkych alebo len pre seba TU

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.