Máte doma TAKÉTO dekorácie? Podľa viacerých je to otrasné! A to ste si vždy mysleli, že ste IN

in-alebo-out-dekoracie

Aby sme nemali izby také nudné, zvykneme si ich skrášliť rôznymi doplnkami a dekoráciami. Dekorácie do domácnosti vytvárajú špeciálnu náladu prechádzkou medzi štýlmi shabby chic, moderným, vintage, klasickým, romantickým, orientálnym a priemyselným. Každý z týchto štýlov pridáva do domácnosti originalitu, ktorá bude inšpirovať každý deň! Všetky trendy sú cyklické, preto je pravdepodobné, že čo bolo kedysi IN, je už dávno aj OUT. Tu je 5 vecí, ktoré dizajnéri považujú za dekoračné faux pas.

Misky s okruhliakmi na stolíku

Dekoračné okrúhliaky nazývané aj ako okrasné kamenivo sú vytvorené časom a vodou z prírodných kameňov. Podľa názorov odborníkov by sa mali používať hlavne na skrášlenie okolia rodinných domov a na dekoráciu záhrad. Nie je vhodné ich používať ako dekoráciu na konferenčný stolík to obývačky.

Použitie:

  • do záhrad,
  • okolo domov,
  • na cesty,
  • do skalky.
kamene-okruhliaky
Kamene okrúhliaky

Umelé kvety

Zrejme najväčšou výhodou umelých kvetov je, že nikdy nezvädnú. Odborníci sa jednohlasne zhodli, že pri umelých kvetoch sa stráca čaro živých kvetov. Jednou z nevýhod umelej kytice je to, že nevonia a vôňu skutočných kvetov skutočne nič nenahradí.

Doma vytlačené fotky

Žijeme v rýchlej dobe a trendy pri bytových doplnkoch nekompromisne napredujú. Fotky vytlačené profesionálmi sú pekné a kvalitné. Na rozdiel od doma vytlačených fotiek. Fotky tlačené na domácej tlačiarni sú často nekvalitné a rozmazané. Ak nepoužijete kvalitnú farebnú tlačiareň a správne zvolený fotopapier, tak si vyrobíte škaredú dekoráciu.

Krištáľové kľučky

Krištáľové kľučky vyzerajú luxusne, ale tým, že sú vyrobené zo špeciálneho materiálu vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Nie každý vie ako sa o takéto kľučky starať. Väčšine ľuďom môže údržba dverovej kľučky pripadať ako banalita, ale aj v takýchto prípadoch treba byť obozretný. Zárukou kvality je vsadiť na najčastejšie materiály, medzi ktoré patrí mosadz alebo oceľ.

glamour-styl
Glamour štýl

Glamour štýl

Noblesa i elegancia sa snúbia v štýle zvanom glamour. Zariadiť obývačku v glamour štýle môže byť dosť veľká veda. Ak nie je správne nadizajnovaný interiér, tak sa stáva hlavnou slabinou bytu.

A čo vy, tiež máte svojho kandidáta na NIE zoznam?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *