Doprava + darček zdarma

inca-collagen-akcia

Obľúbený eshop incacollagen.sk teraz ponúka zaujímavú akciu. Okrem dopravy zdarma môžete mať ku každému nákupu darček zdarma! Do každej zásielky budete mať pribalené jedno balenie vitamínu C.

Akcia je v plnom prúdetak neváhajte a nenechajte si ujsť akciovú ponuku a nakúpte výhodne! Ponuky sú limitované!

pozrieť ponuku

Kolagén je najbohatšie sa vyskytujúca bielkovina v tele. Kolagén je aminokyselina, o ktorej sa všeobecne vie, že pôsobí blahodárne na kvalitu pleti i zdravie kĺbov. Vedeli ste, že môže podporiť rast a obmedziť padanie vlasov?

doprava-a-darcek-zdarma
Doprava a darček zdarma
Kolagén a jeho pozitívne účinky
  • Koža

Ak existuje elixír mladosti, tak potom sa volá kolagén. Vypína kožu, zaisťuje jej správnu vlhkosť a pružnosť, zmierňuje celulitídu, jednoducho na pohľad omladzuje. Na ňom závisí ako budeme vyzerať.

Akonáhle sa nám podarí dostať kolagén do druhej vrstvy kože, kde sa nachádzajú mazové potné žľazy a korienky vlasov, tak sú účinky okamžite viditeľné. Kožné bunky sa naplnia tekutinou a pleť je hladká a pružný. Spomalí sa starnutie pokožky a zvýši sa jej obranyschopnosť.

  • Vlasy

Väčšinu žien s dlhšími vlasmi trápi lámanie a štiepenie vlasov. Tento problém môže pomôcť vyriešiť kolagén, ktorý je základom pokožky, vlasov i nechtov. Prítomnosť kolagénu dodáva suchým a zničeným vlasom elasticitu a objem. Kolagén tiaž zamedzuje vypadávaniu vlasov, stimuluje a vyživuje vlasové cibuľky, zlepšuje štruktúru vlasov a podporuje ochrannú vrstvu vlasu.

  • Nechty

S pribúdajúcim vekom sa kvalita nechtov zhoršuje. Nechty sú poškodené, lámavé, štiepia sa a sú slabé. Užívanie kolagénu má priaznivý vplyv na kvalitu nechtov. Sú pevné, pružné a nelámu sa.

  • Šlachy a kĺby

Úbytok kolagénu môže byť mnohokrát aj bolestivý. Nedostatok kolagénu znižuje ochranu chrupaviek, šliach, väzov a kĺbov. To vedie k ich opotrebovaniu a následnej bolesti. Doplňovaním kolagénu môžete predísť artróze a iným kĺbovým ochoreniam.

Neviete si vybrať spomedzi rôznych kolagénových doplnkov? Vyskúšajte Inca Collagen, 100% prírodný morský kolagén, ktorý má rovnakú štruktúru trojitej špirály ako kolagén v ľudskom tele.

pozrieť ponuku

Kompletnú výpredajovú ponuku nájdete TU!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *