7 akcií na domácich pomocníkov

akciova-ponuka

Obľúbené eshopy topshop.sk a delimano.sk teraz ponúkajú zaujímavé akcie. Môžete využiť zľavy a špeciálne ponuky na široké spektrum produktov a domácich pomocníkov!

Akcia je v plnom prúdetak neváhajte a nenechajte si ujsť akciovú ponuku a nakúpte výhodne! Ponuky sú limitované!

Mop s rozprašovačom XL

mop-s-rozprasovacom
Mop s rozprašovačom

Rozprašovací mop zanecháva na podlahách profesionálne vyzerajúce lesk! Prečo by vás mali bolieť kolená alebo chrbát, keď môžete upratovať lepšie postojačky?

Užite si jednoduchý spôsob, ako upratovať s multifunkčným nasucho aj namokro fungujúcom mopom!

Univerzálna rajnica Stone Legend CopperLUX

univerzalna-rajnica
Univerzálna rajnica

Univerzálna rajnica, hlboká panvica s dvomi držadlami alebo kastról, ako sa komu hodí. Jej priemer je 28 cm a má nepriľnavý povrch. Táto nádoba je vhodná na všetky druhy sporákov s nepriľnavým povrchom a možnosťou varenia bez tuku.

Mixér Nutribullet

mixer-nutribullet
Mixér Nutribullet

Kávové zrná, ovocie, oriešky, bylinky alebo zelenina – stolný mixér NutriBullet si poradí s rôznymi surovinami – mäkkými i tvrdými. Vzhľadom k veľkému príkonu pripravíte jednoducho smoothie, koktaily, ľahké dezerty, peny i polievky. S rovnakou bravúrou zvládne aj drvenie ľadu, vďaka čomu budú vaše koktaily a nápoje vychýrené. Je vyrobený z plastu, ktorý zvládne aj zložitejšiu manipuláciu, pretože vyniká nízkou gramážou.

Maliarsky valček Paint Racer

maliarsky-valcek
Maliarsky valček
  • jednoduchá výmena a údržba
  • šetrí čas pri maľovaní
  • obsahuje znovu doplniteľný zásobník na farbu, ktorý pojme až 1 liter farby

S náhradným valčekom nemusíte strácať čas čistením existujúceho valčeka, ak sa rozhodnete použiť inú farbu. Jednoducho ho vymeníte a ušetríte tak ešte viac času. Jeho kapacita je 1 liter a jeho výmena a čistenie sú veľmi jednoduché. Teraz si tento skvelý doplnok môžete objednať za neuveriteľne nízku cenu!

Krájač Nicer Dicer Quick

krajac
Krájač

S krájačom Nicer Dicer Quick nakrájate Vašu obľúbenú zeleninu a ovocie za pár sekúnd a úplne bez námahy. Technológia rýchleho krájania so vymeniteľnými čepeľami sa spája v jednom kompaktnom krájači, ktorý dokáže nakrájať hrubé aj tenké plátky, kocky, hranolky a dokonca aj mesiačiky, a to len za pár sekúnd!

Teplovzdušná fritéza

teplovzdusna-friteza
Teplovzdušná fritéza

Radi doma vyprážate, ale narážate na nevýhody fritézy? Nezdravé jedlo, nepríjemná pachuť, ťažké čistenie. Teplovzdušná fritéza je tým pravým riešením! S ňou fritujete oveľa zdravšie – vzduchom. V porovnaní s bežnou fritézou obsahujú vyprážané jedlá z teplovzdušnej fritézy až o 90% menej tuku a chutia skvele!

  • až o 90% menej tuku
  • jednoduché čistenie
  • žiadny zápach vyprážaného oleja v porovnaní s bežnou fritézou

Oválny pekáč Stone Legend CopperLUX

ovalny-pekac
Oválny pekáč

CopperLux Oval Roaster je tou pravou voľbou pre každého, kto má rád pečenie a varenie. V pekáči sa dá jednoducho pripraviť ryba, veľký kus hovädzieho alebo plnené rebrá. Všetky potraviny sa upečú rýchlo a ľahko. Je dodávaný so sklenenou pokrievkou vyrobenou z tvrdeného skla pre odolnosť, priehľadnosť a jasné videnie cez pokrievku počas varania.

  • Jednoduché čistenie, vhodné do umývačky riadu.
  • Vhodné pre všetky druhy varných dosiek vrátane indukcie a rúry.
  • Pokrievka z tvrdeného skla môže ísť do rúry pri teplote až 230°C.
  • Objem pekáča: 6 litrov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *