4 triky na skladovanie v garáži a odstránenie neporiadku

ulozny-system

Ak sa rozhodnete pre údržbu garáže pomocou efektívnych úložných systémov a správnych organizačných stratégií, tak prestane byť neporiadok trvalým problémom. Použitie iba niekoľkých z nasledujúcich úložných systémov sa okamžite vyplatí. Vaša garáž bude čistejšia, funkčnejšia a bezpečnejšia.

Príliš veľký neporiadok v garáži obmedzuje vašu schopnosť používať garáž na to, na čo bola skutočne určená – parkovanie a efektívne domáce skladovanie. Je teda odstraňovanie neporiadku v garáži naozaj také jednoduché? Absolútne.

1.Maximalizujte úložný priestor

Jedným z kľúčových spôsobov, ako udržať poriadok v garáži je využitie časti garáže, ktorá je väčšinou nedostatočne využitá – jej steny.

Niektorí majitelia domov môžu použiť niekoľko hákov na zavesenie záhradného náradia a iní domáci majstri zase ocenia police na stenách garáže. Pozrite sa na väčšinu garáží a zvyčajne nájdete veľa priestoru na stene, ktorý by mohol byť lepšie využitý.

Vysoko kvalitný skladovací systém je najlepšou voľbou pre vašu garáž. Je navrhnutý tak, aby čo najefektívnejšie využíval úložný priestor na stene a tiež dodáva interiérom garáží dokonalejší vzhľad.

zavesny-system
Závesný systém

2.Vytvorte si domov pre všetko

Vaša garážová podlaha je zaplnená neporiadkom, pretože ste si neurobili čas na vytvorenie správnych skladovacích miest pre veci, ako sú bicykle, záhradné náradie, športové vybavenie a predlžovacie káble.

Jednou z hlavných výhod použitia dobrého systému skladovania je to, že vám umožňuje umiestniť čokoľvek vo vašej garáži, čo sa dá zavesiť. Vďaka tomu je všetko dobre viditeľné a ľahko dostupné.

Mnohé veci, ktoré sa bežne nachádzajú v garáži na podlahe predstavujú nebezpečenstvo zakopnutia. Pri správnom uložení je menej pravdepodobné, že sa poškodia.

3.Používajte správne závesné príslušenstvo

Veľká časť úložného systému poskytuje dostatočnú flexibilitu pri skladovaní. Závisí to však od typov závesného príslušenstva, ktoré je k dispozícii. Bola by škoda kúpiť si úložný systém a potom zistiť, že jeho možnosti uloženia nie sú pre vás dostatočné.

S úložnými systémami od spoločnosti Reponio nájdete širokú škálu kvalitného príslušenstva:

-panely

-háky

-držiaky

-koše a boxy

-police

4.Pri skladovaní hľadajte stabilitu

Stabilita vášho úložného systému je ďalším dôležitým faktorom, ktorý treba zvážiť. Závesné doplnky, ktoré používate musia byť z bezpečnostných dôvodom masívne, spoľahlivé a schopné držať vyššie hmotnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *